Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • Položka nebyla zakoupena
  • skončeno (Pondělí, 10 října, 18:34:44)

Aktuální cena

64,00 Kč
Přihazování skončilo

Náklady za přepravu
Doporučená zásilka 44 Kč
Cenný balík 100 Kč

Všechny možnosti

Místo: Praha 6

Prodejce telatko1 (165)
Sinclair a kompatibilní v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Stav zboží: Použité Doba dodání (od obdržení platby): 2-3 dny

Originální kazeta pro ZX-Spectrum

 

Výprodej z největší české sbírky software pro Spectrum pokračuje:

 

PLANETOIDS

 

 

Jedna z nejstarších her vůbec, adatace pro Spectrum je od firmy PSION z roku 1982.

Psion vytvořil základní nabídku software pro Sinclaira - od her, přes užitkové programy až po business software. Tu se rozhodl Sinclair dávat k nově zakoupeným počítačům, aby uživatelé měli něco do začátku. Většina software pro Spectrum začala vznikat až později. 

Z číslované edice Sinclair - G12/S. 

 


V běžné mgf krabičce, návod je na vnitřní straně obalu. V tomto případě je obal poněkud opotřebován a asi prošel i vlhkostí, ale kazeta funguje. Zohledněno v ceně, tato kazeta patří mezi dražší kousky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kazeta je TESTOVÁNA a funkčnost ověřena na počítačích Spectrum 48k nebo Spectrum 128k 2A. Nekupujete tedy něco z odpadkového koše, ale funkční hru se vším, co je na obrázku (originální krabička / návod - často bývá na druhé straně obalu / kazeta) .

 

 

 

Máte-li dotazy, ptejte se, mohu na Aukro dát i další tituly, pokud bude zájem. Ve sbírce je ledacos - od legendárních her, přes raritní tituly až po exotické hry třeba vydané jen ve Španělsku ...

 

Zajímáte-li se o staré osmibity, sledujte moje aukce, kromě kazet se tu v brzké době objeví i nějaké hw doplňky, počítače a originální kazety. 

 Pro úsporu poštovného je možný osobní odběr na Praze 6, 7 nebo Praze 4. Jste-li zdaleka, kupte víc věcí, poštovné bude vždy přizpůsobeno pouze hmotnosti balíku a vy ušetříte.

 

 

 


Verze pro tisk