Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • Položka nebyla zakoupena
  • skončeno (Středa, 12 října, 11:20:12)

Cena Kup teď

349,00 Kč
Prodej uzavřen

Náklady za přepravu
Doporučená zásilka 69 Kč
Zásilka do zahraničí 120 Kč
Dobírka 120 Kč
Poštovné zdarma od 1 500 Kč Přeprava ZDARMA

Všechny možnosti

Místo: Častolovice

Prodejce kedo2399 (1054)
Dlouhý rukáv v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Chráníme Vaše nákupy až do výše 20 000 Kč.

Přeprava zdarma

Při nákupu nad 1 500 Kč
od kedo2399
Stav zboží: Nové Značka: Jiná značka
Doba dodání (od obdržení platby): 1-2 dny

 

 

 

 

 

Stylové moderní polarizační brýle s UV filtrem americké značky Nitrogen   !!!

 

 

 

 

 

 

Polarizační brýle značky Nitrogen, model Esprit. Polarizační filtr brýlí odstraňuje odlesky, zvyšuje sytost a zajišťuje věrnější podání barev, odstraňuje opar a zlepšuje vykreslení. Polarizační brýle odfiltrovávají paprsky odražené od lesklých ploch - vodní hladiny, skla atd. a jsou proto velmi vhodné pro veškeré vodní sporty, rybaření, ale např. i lyžování. Brýle mají zároveň UV filtr zaručující 100 % ochranu proti UVA i UVB záření - faktor 400. Brýle tak zajištují očím bezpečnou ochranu proti slunečnímu záření, vysokou úroveň ostrosti a věrnosti vidění a velmi dobré vnímání barev.

 

 

 

Rozměry: šířka čoček: 62 mm, šířka můstku mezi čočkami: 17 mm, výška včetně obroučky: 43 mm, délka nožičky: 124 mm

 

 


 Pokud máte zájem o jinou barevnou variantu napište! Veškeré zboží máme skladem!
K dispozici více barevných variant!

.


.


.

Čočky mají UV filtr faktoru 400 a 100 % blokující UVA, UVB i UVC záření.

 


 

polarizace.jpg

 

Polarizační filtr odstraňuje rozptýlené a odražené světlo. Při odrazu světla od vody, vozovky, sněhu, nebo jiné lesklé plochy se vytváří odrazy zpět do atmosféry - světlo se stává horizontálně polarizované. Lidské oko vnímá tento jako oslnění. Polarizační filtr dokáže selektivně odstranit toto horizontálně polarizované světlo, které způsobuje oslnění, ale zároveň umožňuje prostup normálnímu vertikálně polarizovanému světlu.

 

 

polarizace.jpg

 

Polarizační filtr brýlí odstraňuje odlesky, zvyšuje sytost a zajišťuje věrnější podání barev, odstraňuje opar a zlepšuje vykreslení. Polarizační brýle odfiltrovávají paprsky odražené od lesklých ploch - vodní hladiny, mokré vozovky, sněhu, skla atd. a jsou proto velmi vhodné pro veškeré vodní sporty, rybaření, pro lyžování a pro řidiče.

 

 

polarizace.jpg

 

Díky tomu, že výrazně tlumí a zjemňují přechod světlo – stín (např. při výjezdu z lesa do osvětleného prostoru a naopak), jsou do silničního provozu velmi vhodné nejen pro řidiče, ale i pro cyklisty.

.

polarizace.jpg

.

 

Čočky brýlí jsou polykarbonátové, lehké a přitom velmi odolné a nárazuvzdorné.
Materiál použitý na čočkách je v současné době jedním z nejlepších materiálů z hlediska ochrany proti UV záření. Zaručuje 100 % ochranu proti UVA i UVB záření.Tento materiál má vysokou nárazovou odolnost .Brýle jsou proto vhodné pro jakoukoli příležitost, pro rekreaci i aktivní sport. ,br> Obroučky brýlí jsou z velmi odolného karbon-nylonového materiálu.Obroučky mají flexibilní části, které umožňují ohebnost a přitom zachovávají pevnost a odolnost.

 

Brýle jsou certifikované a jsou v souladu s normou ANSI Z80.3 (USA standard) a s Evropskou směrnicí 89/686/EHS a EEC.

.

 


 

Zboží odesíláme většinou do 2 pracovních dnů od přijetí platby na účet.
V případě zájmu o další foto se prosím podívejte i na mé ostatní aukce,nebo mne prosím kontaktujte: tel. 734 144 059, kedoeyewear@seznam.cz

 

Poštovné platíte pouze 1x i v případě více zakoupených předmětů! Od 3ks brýlí u platby převodem na účet poštovné zdarma, u 5ks brýlí + 1ks zdarma,dle Vašeho výběru ve stejné cenové hladině.

 

Verze pro tisk