Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • Položka nebyla zakoupena
  • skončeno (Čtvrtek, 13 října, 15:36:19)

Cena Kup teď

1 999,00 Kč
Prodej uzavřen

Náklady za přepravu
Osobní převzetí po platbě předem 0 Kč

Všechny možnosti

Místo: Roudnice nad Labem

Prodejce drops88- (127)
Posilovací stroje, lavice a věže v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Stav zboží: Použité Doba dodání (od obdržení platby): 2-3 dny
Značka: Ostatní

Velmi kvalitní posilovací od americké firmy Body-Solid. Umožňuje kompletní sadu cvičení pro posilování všech svalových skupin. Je to vynikající prostředek pro uvolnění ztuhlých zad a celého těla po celodenním sezení u počítače. Stroj je v perfektním stavu, bez poškození, čistý. Byl zakoupen v ČR, jsem první majitel. Prodávám ho, protože jsem po operaci ruky a už na něm nemohu cvičit. Zakoupením stroje a cvičením doma můžete ušetřit zajímavou částku za návštěvy posilovny. 

 

Velké množství fotografií stroje najdete zde: http://drops88.rajce.idnes.cz/Bodysolid/

 

Rozměry a umístění:

Šířka stroje je 150 cm, hloubka 100 cm, výška v nejvyšším bodě 215 cm. Je nutné, aby před strojem byla rezerva místa min. 100 cm, a na každé straně min. 20 cm. Hmotnost stroje včetně závaží je odhadem 120 Kg. Pro umístění vyhovuje normální podlaha v bytu či domě s normální nosností, není třeba ji nijak vyztužovat. Já mám stroj umístěn v pokoji s plovoucí podlahou, pod kterou je tepelná izolace z 6 mm polystyrenu - všechno v pohodě. V předchozím bytě jsme stroj měli v pokoji s linem - taky v pohodě. Stroj se nehodí např. na půdu s prkennou podlahou a do místností kde je vlhko.

 

Rozsah dodávky:

1. Posilovací stroj Body-Solid EXM-1500 včetně všech originálních doplňků

2. Obrázkový návod k sestavení stroje v angličtině

3. Tréninkový plán v češtině

 

Montáž a přeprava:

1. Osobní odběr v Roudnici nad Labem

Nejprve si stroj prohlédnete a vyzkoušíte, že je v pořádku. Poté já stroj rozeberu a pomohu vám ho naložit do Vašeho auta. Demontáž a naložení bude trvat asi hodinu. Cena za demontáž a pomoc s naložením je 300,- Kč. Tato cena se platí zvlášť, není zahrnuta v ceně vydraženého stroje. Pokud máte zájem o tento způsob přepravy, nezapomeňte si prosím předem ověřit, že vaše auto je dostatečně velké k tomu, aby se v něm stroj dal odvézt. Délka hlavního nosníku je 200 cm, rozměr pohyblivého ramene je 150 x 150 cm.

 

Orientační návod: 

Škoda Citigo: nevyhovuje

Škoda Fabia: vyžaduje sklopit sedačky a v autě pouze řidič bez dalších osob

Škoda Octavia: sklopit sedačky, v autě řidič + jedna další osoba

 

2. Dovoz k vám domů

Stroj rozeberu, naložím, odvezu k vám domů, složím dohromady, a vy si vyzkoušíte, že je v pořádku. Montáž stroje bude trvat 1,5 - 2 hodiny. Cena za demontáž, naložení a montáž je 700,- Kč. Cena za přepravu je 3,- Kč za kilometr, počítá se vzdálenost tam a zpět. Pokud chcete znát cenu za přepravu předem, pošlete mi prosím dotaz přes aukro ještě před zakoupením stroje. Cena za montáž a přepravu se platí zvlášť, není zahrnuta v ceně vydraženého stroje.

 

Orientační ceny za dopravu vypočtené dle průměrných vzdáleností: 

Praha nebo Ústí n/L: 500,- Kč

Plzeň: 900,- Kč

Hradec Králové a Pardubice: 900

Jihlava: 1.100,- Kč

České Budějovice: 1.200,- Kč

Brno: 1.600,- Kč

Zlín: 2100,- Kč

Ostrava: 2.600,- Kč

 

Platba:

Platba je možná pouze převodem na účet. Platí se předem, před rozmontováním a převzetím stroje. Celková cena se skládá z ceny vydraženého stroje, ceny za demontáž/montáž a ceny za přepravu. Číslo účtu a výši celkové ceny (dle zvoleného druhu přepravy) vám pošlu ihned po skončení aukce .

 

Posílání stroje poštou nebo přepravními službami je vyloučeno a je zbytečné se na to ptát. V případě jakýchkoliv jiných dotazů mne prosím neváhejte kontaktovat přes aukro. Zkuste se podívat i na moje další aukce. Třeba se Vám něco bude hodit.

Verze pro tisk