Tato kategorie je momentálně prázdná.

Přidejte si kategorii do RSS a nenechte si ujít žádné nové produkty.

Digitální fotorámečky jsou produkty, díky kterým můžeme pohodlně zobrazovat naše fotky, bez nutnosti jejich fyzického vyvolání. Prvním krokem je nahrání našich fotek (přes USB, Wi-FI, paměťovou kartu…) a poté už jen stačí nastavit možnosti zobrazování a je to. Digitální fotorámečky jsou vhodné prakticky kamkoliv, například na pracovní stůl, do kuchyně nebo obýváku. Jejich výhoda je zjevná – schopnost zobrazit libovolnou fotografii, nemusíme se tedy omezit pouze na jedinou, jako je tomu v případě klasických rámečků.

Vše výše jmenované platí pouze v ideálním případě, pokud rámeček funguje tak, jak má. Jelikož se ale nacházíme v kategorii poškozených digitálních fotorámečků, plně funkční produkty zde nehledejme. Míra poškození může být různá, od lehčích typu nalomeného rohu, až po nemožnost nadále zobrazovat fotky. Častější vadou u digitálních fotorámečků je prasklý displej, k čemuž může dojít poměrně jednouchým způsobem. Obvykle jsou rámečky umísťovány na kraje nábytku, a tak se o něj stačí otřít a neštěstí je na světě. Dobrou zprávou je, že prasklý displej bude možné zachránit, pokud jej odneseme do specializovaného servisu. Horší je to v případech, kdy dojde k většímu pádu a náš rámeček se rozbije na několik kusů, v takové situaci nemusí umět ani servis pomoci.

Poškozené digitální fotorámečky si mohou lidé kupovat z různých důvodů. Jedním z nich je touha takový předmět opravit a vyzkoušet si tak své technické schopnosti. Jestliže máme opravárenství jako své hobby, není to vůbec nic proti ničemu a může se nám dokonce i podařit uvést poškozený rámeček zpět do funkčního stavu. Výhodou tohoto kroku je fakt, že rozbité rámečky lze obvykle koupit velmi levně a jestli máme k dispozici náhradní součástky, můžeme mít ve výsledku mnohem levnější digitální rámeček, než kdybychom jej kupovali v obchodě nový.

Před nákupem poškozeného digitálního fotorámečku bychom si vždy měli dobře přečíst popisek aukce, kvůli zjištění přesného rozsahu škod.