přesnost: největší

seznam nabídek

1,00 s dopravou 101,00
sledovat

mix 2 fotoaparáty a 1 kamera

6 dnů Do konce
1 dostupný předmět
1 osoba přihazuje
  • 60
  • 120
  • 180
  • nabídek na stránce
  • 1
  • z
  • 1

Digitální fotorámečky jsou produkty, díky kterým můžeme pohodlně zobrazovat naše fotky, bez nutnosti jejich fyzického vyvolání. Prvním krokem je nahrání našich fotek (přes USB, Wi-FI, paměťovou kartu…) a poté už jen stačí nastavit možnosti zobrazování a je to. Digitální fotorámečky jsou vhodné prakticky kamkoliv, například na pracovní stůl, do kuchyně nebo obýváku. Jejich výhoda je zjevná – schopnost zobrazit libovolnou fotografii, nemusíme se tedy omezit pouze na jedinou, jako je tomu v případě klasických rámečků.

Vše výše jmenované platí pouze v ideálním případě, pokud rámeček funguje tak, jak má. Jelikož se ale nacházíme v kategorii poškozených digitálních fotorámečků, plně funkční produkty zde nehledejme. Míra poškození může být různá, od lehčích typu nalomeného rohu, až po nemožnost nadále zobrazovat fotky. Častější vadou u digitálních fotorámečků je prasklý displej, k čemuž může dojít poměrně jednouchým způsobem. Obvykle jsou rámečky umísťovány na kraje nábytku, a tak se o něj stačí otřít a neštěstí je na světě. Dobrou zprávou je, že prasklý displej bude možné zachránit, pokud jej odneseme do specializovaného servisu. Horší je to v případech, kdy dojde k většímu pádu a náš rámeček se rozbije na několik kusů, v takové situaci nemusí umět ani servis pomoci.

Poškozené digitální fotorámečky si mohou lidé kupovat z různých důvodů. Jedním z nich je touha takový předmět opravit a vyzkoušet si tak své technické schopnosti. Jestliže máme opravárenství jako své hobby, není to vůbec nic proti ničemu a může se nám dokonce i podařit uvést poškozený rámeček zpět do funkčního stavu. Výhodou tohoto kroku je fakt, že rozbité rámečky lze obvykle koupit velmi levně a jestli máme k dispozici náhradní součástky, můžeme mít ve výsledku mnohem levnější digitální rámeček, než kdybychom jej kupovali v obchodě nový.

Před nákupem poškozeného digitálního fotorámečku bychom si vždy měli dobře přečíst popisek aukce, kvůli zjištění přesného rozsahu škod.