přesnost: největší

seznam nabídek

450,00 s dopravou 450,00
sledovat

Kdo si chce hrát?

7 dnů Do konce
1 dostupný předmět
nikdo nepřihazuje, buďte první
  • 60
  • 120
  • 180
  • nabídek na stránce
  • 1
  • z
  • 1

Domácí kina patří k jednomu z velmi chtěných doplňků současných domácností. Je to dáno z toho důvodu, že dokáží velmi věrně nahradit filmový zážitek z kina, prostřednictvím vhodného přehrávače, zesilovačů a správně umístěné soustavy dostatečně výkonných reproduktorů. Pokud je vše nainstalováno správně a zvolili jsme vhodné komponenty, můžeme se těšit prostorovému zvuku, který našemu sledování filmů dá podstatně jiný (a lepší) náboj, než kdybychom sledovali audiovizuální produkci bez něj.

V této kategorii najdeme celé systémy, které společně kdysi věrně zprostředkovávaly tento zážitek. Z mnohých důvodů už toho však nejsou schopny, a tak se jich majitelé potřebují zbavit. A protože by mohla být škoda poškozená domácí kina vyhazovat do popelnice, rozhodli se někteří, že je nabídnou dalším zájemcům. Taková poškozená zařízení mohou být vítaným nákupem pro nadšené kutily, kteří se pustí s chutí do jejich opravování a jestli jsou dostatečně šikovní, mohou sehnat domácí kino za podstatně nižší cenu, než kdyby kupovali úplně nové z obchodu. Narazit můžeme také na produkty, kterým nefunguje například pouze jediná z jejich původních funkcí.

Počítejme sem tedy soustavy reprobeden, přehrávačů, zesilovačů, všemožných kabelů a dalších prvků, které můžeme v domácím kině obvykle nalézt. Některé z poškozených sestav mohou být zničeny nenávratně a budou se hodit možná tak jako náhradní součástky. Jiné zase mohou být poškozené méně a poskytnou vhodný základ pro některý z našich kutilských projektů. Limity jsou pouze v naší představivosti a nabídce poškozených komponent domácího kina.

V závislosti na míře poškození se dočkáme také různých cen. Obecně bychom mohli říci, že nejlevnější jsou přístroje nejvíce poškozené. Taková zařízení můžeme kolikrát pořídit i za symbolickou korunu. Bývá obvyklé, že čím méně jsou komponenty poškozené, tím vyšší bude jejich cena.