přesnost: největší

seznam nabídek

390,00 s dopravou 510,00
sledovat

SHARP 2ks.HIFI

1 den Do konce
1 dostupný předmět
nikdo nepřihazuje, buďte první
  • 60
  • 120
  • 180
  • nabídek na stránce
  • 1
  • z
  • 1

Zařízení z produktové rodiny DVB-T techniky jsou určené k bezproblémovému příjmu pozemního digitálního vysílání, přes který sledujeme například bohatou nabídku televizních programů. Ke sledování těchto programů potřebujeme několik komponent, a to jsou anténa, zařízení pro příjem digitálního signálu (set-top box, přenosný přijímač, zabudovaný tuner…) a samozřejmě také obrazovku, na které budeme signál zobrazovat v odpovídající podobě. V kategorii poškozené DVB-T techniky tedy najdeme komponenty těchto systémů. A podobně jako v jiných kategoriích poškozených přístrojů, míra poškození se může často lišit, což se ve výsledku odráží také na ceně.

Kupříkladu můžeme narazit na poškozený set-top box. Může se nám poštěstit narazit na jeden s naprosto minimální vadou, díky které si po její odstranění můžeme užívat všechny jeho původní funkce, ale můžeme také natrefit na přístroj, který bude celkem k ničemu, a s trochou štěstí z něj vydolujeme pouze některé náhradní součástky do jiných zařízení. Jestliže patříme mezi nadšené kutily, může pro nás být poslední možnost velmi lákavá.

Potkat zde můžeme také poškozené DVB-T antény, které jsou určené pro příjem digitálního signálu. Ovšem je nutné si pohlídat míru poškození, pokud bychom si takovou anténu chtěli vyspravit a následně používat. Některé kousky mohou být za hranicí rozumné opravitelnosti a možná se nám vyplatí pořídit nepoškozené. Podobně jako u poškozených set-top boxů záleží na tom, k čemu anténu budeme potřebovat. Jestli ji využijeme třeba na součástky nebo kvůli materiálu, může to pro nás být zajímavá nabídka.

Ceny poškozené DVB-T techniky se mohou lišit naprosto diametrálně. Někteří majitelé těchto poškozených komponent se jich zbavují doslova za jednu korunu. Jiní požadují alespoň pár desítek, někdy i stovek korun. Záleží tedy na nás, kolik jsme ochotni do poškozené techniky zainvestovat a podle toho se rozhodnout.