Tato kategorie je momentálně prázdná.

Přidejte si kategorii do RSS a nenechte si ujít žádné nové produkty.

Mezi foto doplňky můžeme zařadit produkty, jako jsou různá pouzdra, popruhy, filtry, krytky, stativy nebo třeba objektivy k fotoaparátům. Každý jeden kousek takového příslušenství má svůj pevně daný účel a pro mnoho fotografů je jejich používání denním chlebem. Avšak protože se nacházíme v kategorii poškozených foto doplňků, nehledejme tady plně funkční produkty, které nám splní naše foto potřeby. Najdeme zde do různé míry rozbité doplňky, jejichž oprava může, ale také nemusí, být možná. Někdy nám třeba v uvozovkách postačí velká míra šikovnosti a můžeme si zde zakoupené foto doplňky uvést do původního stavu. Vše záleží pouze na míře poškození konkrétního předmětu.

Narazíme tu třeba na rozlomené stativy, na které bychom si už fotoaparát rozhodně neumístili. Stativy totiž musí stát naprosto rovně a poskytovat nasazenému přístroji maximální stabilitu. U některých takových stativů bude oprava možná, jestliže máme k dispozici odpovídající vybavení a vlastní zkušenosti. Proč si ale rovnou nekoupit stativ nový? Pro někoho může být lákavá možnost zakoupit poškozený stativ za pár korun a svépomocí jej opravit. Může tak získat plně funkční příslušenství za nižší cenu, díky svému umu.

Mimo stativy se tu mohou objevit i různě poškozená pouzdra, například někde proražená nebo s utrhnutou částí. Nebo objektiv s nefunkčním motorkem. Takové typy výrobků nám nebudou moc platné k původnímu účelu, ale lze je využít v jiných sférách, například jako rekvizitu při natáčení filmů nebo klipů. Podobné je to i s popruhy, krytkami nebo filtry. Jestliže se v této kategorii objeví, nepočítejme s tím, že jsou plně v pořádku, avšak můžeme mít s nimi plány, ke kterým jejich plnou funkčnost potřebovat nebudeme.

Ceny poškozených doplňků se obecně drží nízko, a v této kategorii tomu není jinak. Najdeme tu tak kousky od pár desetikorun, ovšem i od symbolické jedné koruny.