přesnost: největší

seznam nabídek

371,00 s dopravou 506,00
sledovat

Pioneer SA-608

4 dny Do konce
1 dostupný předmět
4 osoby přihazují
1,00 s dopravou 201,00
sledovat

ONKYO - CD receiver

8 dnů Do konce
1 dostupná sada
1 osoba přihazuje
999,00 s dopravou 1 139,00
sledovat

Pioneer X-HM10-K

2 dny Do konce
1 dostupný předmět
nikdo nepřihazuje, buďte první
125,00 s dopravou 260,00
sledovat

VĚŽ SANIO DC-D8U

1 den Do konce
1 dostupný předmět
nikdo nepřihazuje, buďte první
89,00 s dopravou 214,00
sledovat

DIGI CD 1000

6 dnů Do konce
1 dostupný předmět
nikdo nepřihazuje, buďte první
139,00 s dopravou 284,00
sledovat

VĚŽ SUMIDA 683

9 dnů Do konce
1 dostupný předmět
nikdo nepřihazuje, buďte první
  • 60
  • 120
  • 180
  • nabídek na stránce
  • 1
  • z
  • 1

Jestliže stojíme o domácí reprodukci hudby ve vysoké kvalitě, pravděpodobně jsme se rozhodli pro pořízení domácí Hi-Fi soustavy. Jedná se o souhrn několika komponent, díky kterým si budeme moci užívat naší oblíbenou hudbu, bez toho aniž by nás otravovala nekvalitní nebo šumící technika. Pokud tedy zainvestujeme do odpovídajícího zařízení. Jestli ale patříme mezi opravdu nadšené fanoušky muziky, patrně jsme před pořízením tohoto systému provedli důkladný průzkum, například na odborných internetových serverech nebo po našich známých, kteří jim rozumí. Ale co dělat, jestli se nám naše Hi-Fi komponenty poškodí?

Tím prvním co mnoho z nás napadne, je odnést je do některého z mnoha servisů. Pokud je přístroj relativně mladý, mnoho lidí dá přednost jeho opravě před tím, aby jej rovnou vyměnili za nový. V tomto případě bude velmi záležet na tom, kolik by nás oprava stála, protože zvlášť v případě starších přístrojů může být výhodnější opravdu koupit rovnou nový. Jestliže se ale toho našeho nechceme vzdát, bude oprava v servisu pro většinu z nás nejschůdnější cestou.

Další variantou je možnost opravit si takový přístroj svépomocí. Jestli se tedy vyznáme například v poškozených CD přehrávačích a máme s opravováním vlastní zkušenosti, můžeme se o jeho oživení pokusit. Taková možnost je sice odborně náročná, ale pro zkušené kutily nemusí být zase takovou překážkou. Záleží zkrátka na tom, zda k tomu najdeme chuť a příležitost.

Poslední možností je takový přístroj prodat někde dále. A právě v tento přichází na řadu kategorie poškozených Hi-Fi komponent, kde se střetává poptávka s nabídkou na toto téma. Najdeme zde množství přehrávačů, které kdysi složily jako zdroj dobré zábavy, ale dnes z nějakého důvodu už nemohou. Podle míry poškození lze také odhadnout cenovou hladinu. Čím poškozenější zařízení je, tím je obvykle levnější.