přesnost: největší

seznam nabídek

300,00 s dopravou 450,00
sledovat

GRUNDIG hifi věž

1 den Do konce
1 dostupný předmět
nikdo nepřihazuje, buďte první
390,00 s dopravou 510,00
sledovat

SHARP 2ks.HIFI

2 dny Do konce
1 dostupný předmět
nikdo nepřihazuje, buďte první
  • 60
  • 120
  • 180
  • nabídek na stránce
  • 1
  • z
  • 1

Poškozené Hi-Fi systémy pokrývají nabídku přístrojů, které nám kdysi dobře sloužily k reprodukci hudby, ale dnes už jim tato funkce nejde tak dobře, a v některých případech nabízených produktů dokonce vůbec. Co to ale vlastně takový Hi-Fi systém je? Obvykle se jedná o menší nebo větší krabičky, které zvládají přehrávat různé fyzické formáty hudebních médií (páskové kazety, CD, DVD…), ale také ty digitální, jako jsou například MP3 nebo DivX. Některá zařízení nabízí také podporu paměťových karet nebo USB portů. Jsou obvykle vybavena několika (většinou dvěma) reproduktory, které mají za úkol předávat zvuky do okolí.

Pokud se do nabídky poškozených Hi-Fi systémů ponoříme hlouběji, spatříme celou řadu přístrojů, jejichž poškození se od sebe může velmi lišit. Rozhodně nejde o nějakou generickou vadu, která by potkávala přístroje stále dokolečka. Tedy, samozřejmě je počet chyb v těchto zařízeních omezený, ale každý přístroj může mít trochu odlišnou, od jiného. Například se můžeme setkat s nemožností chytat rádiový signál, otevírat dvířka CD mechaniky, zvyšovat hlasitost, popřípadě s nefunkčním displejem a dalšími podobnými libůstkami.

Některé z těchto vad zvládnou opravit zkušenější kutilové, jiné si takřka říkají o úplně vyhození celého přístroje. V popisku aukce většinou najdeme více či méně kompletní popis závady, podle které si můžeme udělat obrázek, zda budeme schopni přístroj zprovoznit nebo jej třeba použít na náhradní díly pro jiné naše zařízení.

Podle samotného poškození Hi-Fi systému se bude odvíjet i cena, kterou si nabízející určí. Jestli jde o menší závadu, může si prodávající nasadit cenu vyšší, než když půjde o přístroj úplně nepoužitelný. Narazíme také na nabídky, které začínají na jedné koruně, a může se nám tedy poštěstit velmi výhodný nákup, některého pouze lehce nefunkčního přístroje.