přesnost: největší

seznam nabídek

26,00 s dopravou 126,00
sledovat

mp3 mix 4 kusy

3 dny Do konce
1 dostupný předmět
2 osoby přihazují
  • 60
  • 120
  • 180
  • nabídek na stránce
  • 1
  • z
  • 1

MP3/MP4 přehrávače jsou v posledních letech označovány jako jedna z největších revolucí v oblasti poslechu hudby. Nikdy dříve nebylo možné vtěsnat doslova tisíce písniček do jednoho zařízení, které se velmi pohodlně vejde do kapsy. Právě na těchto kouscích zařízení lze vidět, jak rychle a dalece dnešní technologie pokračuje a v budoucnu se určitě můžeme těšit na spousty dalších zajímavostí v oblasti multimédií. Ovšem nic není dokonalé, a tak i hudební přehrávače potkávají nepříjemnosti, po kterých se už nemusí oklepat a nabízet stejné funkce, jako před svým poškozením.

Může se nám stát, že nám takový kapesní hudební přehrávač vypadne z kapsy a poškození může být na světě. Jestliže máme přehrávač s displejem, nezbývá po pádu než doufat, že to ve zdraví přežil. Jestli se nám nepoštěstí a displej se nám rozbije, můžeme poškozený přehrávač odnést do servisu nebo si jej zkusit opravit sami. Ovšem v případě, že máme přehrávač stále v záruce a provedeme neautorizovaný zásah (lidově řečeno jej otevřeme a pohrabeme se uvnitř jeho součástek), ztrácíme tím právo na záruku a výrobce už nám jej v rámci smlouvy zdarma neopraví ani nevymění.

Může se nám však stát, že bude poškozena některé z funkcí, a to bez našeho přičinění. Takový přístroj odnesme do prodejny, kde jsme jej zakoupili a požadujme opravdu v rámci záruky. Problém může nastat v případě, že už je přístroj po záruce. V takovém případě nastupuje servis nebo třeba prodej na internetu.

V kategorii poškozených MP3 a MP4 přehrávačů tedy objevíme zařízení, která jsou sice určitým způsobem poškozená, ale jejichž majitelé se rozhodli je nabídnout případným zájemcům. Někteří kutilové a lidé znalí elektroniky si je možná budou schopní sami opravit, jiní zase mohou poškozené hudební přehrávače umístit na svou výstavku. Ceny poškozených přehrávačů se mohou lišit, jedny koupíme třeba za korunu, další se mohou vyšplhat i na stovky korun.