přesnost: největší

seznam nabídek

  • 60
  • 120
  • 180
  • nabídek na stránce
  • 1
  • z
  • 1

Multimediální centra se v některých státech staly v posledních letech velkým boomem. U nás jsou spíše doménou do technologií nadšených fanoušků, kteří sledují nejnovější trendy a rádi zkoušejí nové věci. Takoví zákazníci si multimediální centra velmi pochvalují, především díky jejich schopnosti umožnit našim televizorům spoustu možností navíc. Třeba si díky nim můžeme na našich obrazovkách pouštět seriály z našeho počítače. Zvládají také připojit k internetu nebo nabídnou podporu celé řadě audiovizuálních formátů, jako jsou MKV, AVCHD, MOV, DivX a dalších. Svému jménu tedy dostávají naplno a rozšíření možností pro naše televizory je opravdu značné.

Protože se ale nacházíme v kategorii poškozených multimediálních center, najdeme zde takové přístroje, které nejsou své funkce schopné plnit jako dřív. Příčin může být mnoho, obvykle za to může některá z poškozených součástek nebo obvodů. V některých případech bude možné poškozené multimediální centrum opravit, pokud jsme například zkušení kutilové, ale jiné přístroje už se nám nemusí podařit zachránit vůbec. Občas také narazíme na zařízení, ze kterých můžeme alespoň vyjmout pár funkčních součástek a ty následně třeba použít k opravě jiných přístrojů.

Možná by měla zaznít rada, že pokud se poškodí multimediální centrum přímo nám a stále máme tento výrobek v záruce, rozhodně bychom se neměli pokoušet o jeho otevření a opravu, protože tím o záruku přijdeme. Vůbec nejlepší je přístroj odnést k jeho prodejci a požadovat výměnu nebo opravu v rámci záruční lhůty. Další postup už je na autorizovaném servisu, kam prodejce výrobek odešle, ale v některých případech se nám může stát, že dostaneme zpět přístroj úplně nový.

Ceny poškozených multimediálních center se od sebe liší především díky rozdílným představám nabízejících. Některý nechá aukci běžet od jedné koruny, jiný rovnou nastaví takovou cenu, za kterou chce minimálně přístroj prodat, obecně se pohybujeme v řádech korun až stokorun.