Tato kategorie je momentálně prázdná.

Přidejte si kategorii do RSS a nenechte si ujít žádné nové produkty.

Projektory a další projekční technika (obvykle plátna) poslouží k prezentaci libovolných snímků či videí, prakticky kdekoliv si zamaneme. Stačí nám k tomu vhodné prostředí, kde nechybí zásuvka elektrického proudu kvůli projektoru a buď dostatečně velká plocha zdi, nebo místo, kde je projekční plátno. Projektor po zapnutí dokáže na takové plátno nebo zeď promítat například filmy skrze připojený notebook či z paměťové karty. Projekční technika se používá například v kině, soukromých promítání, firemních prezentacích nebo školních přednáškách.

Kategorie nabídne poškozené projektory, které nejsou schopné dostát svým původním úkolům, pro které byly zkonstruovány. Na vině může být například poškozená lampa přístroje, vadný obvod nebo některá jiná poničená součástka. Jestliže patříme ke zkušenějším kutilům, může být zajímavé podívat se dovnitř přístroje (pokud už není v záruce, o tu bychom v takovém případě přišli) a pokusit se jej opravit. Někteří nadšenci si z toho udělali vášnivou zábavu, kdy se snaží vyřešit různé závady přístrojů a uvádět je znovu do provozu. I pro ně je tu právě tato kategorie.

Mezi další poškozené produkty projekční techniky patří již zmíněná plátna. Obvykle zde najdeme ta, kterým se například porouchal motorek a jejich původní majitel si s nimi neví rady. Možná zde najdeme také klasická plátna, jež stačí pověsit na zeď, a jež jsou třeba někde protrhnutá. To sice není úplně závada na elektronické bázi, ale s pomocí správných materiálů je možné také projekční plátno opravit, a proto sem patří.

A kolik za poškozenou projekční techniku zaplatíme? To záleží pouze na prodávajícím a následně také na všech přihazujících. Některé kousky můžeme pořídit velmi levně, třeba v rámci desetikorun, jiné se mohou vyšplhat i do stovek. Vždy záleží na konkrétním poškození a zájmu ostatních kupujících.