přesnost: největší

seznam nabídek

180,00 s dopravou 320,00
sledovat

Subwoofer Hama Q800

4 dny Do konce
1 dostupný předmět
nikdo nepřihazuje, buďte první
79,00 s dopravou 204,00
sledovat

13X REPRO

2 dny Do konce
1 dostupný předmět
nikdo nepřihazuje, buďte první
400,00 s dopravou 550,00
sledovat

subw. AUNA YC-2.1-Wls-5 na n.d.

4 dny Do konce
1 dostupný předmět
nikdo nepřihazuje, buďte první
  • 60
  • 120
  • 180
  • nabídek na stránce
  • 1
  • z
  • 1

Reprosoustavy a reproduktory můžeme využívat k celé škále situací. Mezi ty úplně nejběžnější bude patřit jejich umístění k počítači, domácímu kinu nebo našemu CD přehrávači, jako součást hi-fi systému. Tyto produkty jsou určené k tomu, aby dokázaly věrně reprodukovat signály vysílané z různých zařízení v podobě hudby, hlasu či jiných zvuků. V současných domácnostech mají reprosoustavy největší efekt právě v domácích hi-fi systémech, které mohou s použitím kvalitních reproduktorů poskytnout zážitek velmi podobný tomu v kině.

Ale protože se nacházíme v sekci poškozených reprosoustav a reproduktorů, určitě je nám jasné, že s produkty z této kategorie není vše úplně v pořádku. Nějaký způsobem u nich došlo k tomu, že už nedokáží reprodukovat zvuk tak, jako kdysi, pokud ještě vůbec. Může za to pád na zem? Náhle odešlá součástka? Vytržení vstupu a sním nemožnost bednu zapojit do přehrávače? Příčin může být mnoho, ale výsledek je vždy stejný. Poškozený výrobek, který neskončil v koši, ale právě v této kategorii.

Pro někoho může být divné, že vidí druhého prodávat poškozenou techniku. Faktem však zůstává, že prodej poškozeného produktu je kolikrát lepším řešením, než jeho prosté vyhození. Nám už sice takový produkt neposlouží, ale někomu dalšímu klidně může. Mezi lidmi najdeme mnoho kutilů, kteří se zabývají opravami nejrůznějších technických přístrojů a někteří se specializují také na audio zařízení. Takový člověk si může za pár korun koupit náš poškozený přístroj a najít mu další účel. Třeba jej opravit nebo použít na součástky.

Ceny poškozených reproduktorů i celých soustav se od sebe odlišují především mírou poškození a počtem bedniček v nabídce. Můžeme tak narazit na kousky za symbolickou korunku, ale někdy také na aukce za několik stovek. Výš se cena v sekci poškozených elektro výrobků obvykle nevyšplhá.