přesnost: největší

seznam nabídek

299,00 s dopravou 429,00
sledovat

2 X HANDAN CV-6000 DVR

7 dnů Do konce
1 dostupný předmět
nikdo nepřihazuje, buďte první
90,00 s dopravou 170,00
sledovat

Strong - satelitní přijímač

7 dnů Do konce
1 dostupný předmět
nikdo nepřihazuje, buďte první
70,00 s dopravou 185,00
sledovat

DIGI SAT HOMECAST

3 dny Do konce
1 dostupný předmět
nikdo nepřihazuje, buďte první
  • 60
  • 120
  • 180
  • nabídek na stránce
  • 1
  • z
  • 1

Satelitní technika je určená k přijímání a následného dekódování signálů, díky kterým si můžeme užívat velmi bohatou nabídku televizních programů a také rádiových stanic. Tyto soustavy fungují tak, že signál přijmeme skrze anténu, která jej následně pošle do přijímače, ten jej dekóduje (obvykle pomocí speciálního modulu uvnitř) a zobrazí na našem televizoru nebo monitoru. K příjmu programů, mimo tyto zařízení, potřebujeme také odpovídající kartu, která dokáže přijímaný signál dekódovat a umožní nám sledovat různé programy. Satelitní vysílání totiž funguje tak, že my sice můžeme chytat mnoho signálů i stanic, ale až s takovou kartou se nám odemknou.

V kategorii poškozených satelitních zařízení však funkční soustavu pro příjem satelitního vysílání nenajdeme. Nebo bychom alespoň neměli. Co tu ale najdeme, jsou různá zařízení, například zmíněné satelitní přijímače, které jsou nějakým způsobem nefunkční. Nesvítí jim LCD displej? Spálila se některá ze součástek? Nejdou vůbec zapnout? Závady mohou být různě rozsáhlé, od těch malých a lehce opravitelných, až po ty mnohem složitější. Proč by si ale někdo takové zařízení vůbec kupoval?

Co je pro jednoho nepoužitelný krám, může být pro dalšího výzvou k procvičení vlastních schopností a možnost k opravě. Češi obecně jsou známí jako velcí kutilové, ale to neplatí jen v případě zahrádek a domu, děje se to velmi hojně také v případě elektronických zařízení. Zkrátka moc rádi něco rozebíráme, zkoumáme a snažíme se to dávat dohromady. A tuto vášeň můžeme upotřebit také v kategorii poškozené satelitní techniky.

Ceny poškozených přístrojů v této kategorii se od sebe mohou lišit, především podle toho, jak rozsáhlé jejich poškození je. Narazíme zde na produkty od jedné koruny, ale můžeme najít také ty za desítky nebo i stovky korun. Náš výběr tedy bude záležet i na tom, kolik jsme ochotní do poškozeného přístroje investovat.