přesnost: největší

seznam nabídek

  • 60
  • 120
  • 180
  • nabídek na stránce
  • 1
  • z
  • 1

Sluchátka a mikrofony jsou v dnešní době naprostým standardem a vybavením většiny domácností, kde se nachází alespoň jeden počítač. Právě počítače jsou typickou základnou pro použití sluchátek s mikrofonem, například když hrajeme různé hry a nechceme rušit ostatní doma. Mimo počítače však využijeme sluchátka i v kombinaci s našimi MP3/MP4 přehrávači nebo mikrofony pro nahrávání hlasu či zpěvu. A tak jako jsou různé velikosti sluchátek, podobně to platí také pro mikrofony.

Jelikož se nacházíme v sekci poškozených sluchátek a mikrofonů, příliš funkčnosti od produktů této kategorie čekat nemůžeme. Ocitli se zde z důvodu jejich neschopnosti nadále poskytovat službu, pro kterou jsme je zakoupili. Sluchátka například hrají pouze na jednu stranu, mikrofony špatně chytají nahrávaný hlas, popřípadě nechytají vůbec nic. Míra poškození těchto přístrojů může být různá, a také se podle ní obvykle odvíjí cena, kterou si za ně prodávající řekne.

No dobrá, ale proč by si vůbec někdo měl kupovat poškozený mikrofon nebo sluchátka, ptáte se? Důvodů může být několik. Některé lidi hodně baví hledat různě poškozené produkty a dávat je zase dohromady. V některých případech je to prakticky nemožný úkol, ale v jiných je to zase správná výzva. Jestliže člověk svépomocí dokáže opravit mikrofon nebo sluchátka, může je nadále používat a ve výsledku třeba i ušetřit peníze, které by jinak musel dát za úplně nový produkt.

Někdo je také zatížený na budování sbírky tohoto typu elektrických produktů a na funkčnosti samotných přístrojů mu příliš nesejde. Ať už je důvod jakýkoliv, vždy je lepší poškozený produkt zkusit nabídnout v aukci, než jej prostě vyhodit. Jednak z toho můžeme získat zpět nějaké peníze a jednak můžeme dát ostatním možnost najít pro tu věc, pro nás už nepotřebnou, další uplatnění. A nikdy nemůžeme vědět, zda se právě ta naše věc neprodá za vysokou částku, byť je poškozená.