přesnost: největší

seznam nabídek

500,00 s dopravou 600,00
sledovat

kamera SONY DSC-M1 na n.d.

3 dny Do konce
1 dostupný předmět
1 osoba přihazuje
  • 60
  • 120
  • 180
  • nabídek na stránce
  • 1
  • z
  • 1

Videokamery jsou už několik let velkým hitem napříč všemi věkovými generacemi. Umožňují pohodlně zachycovat libovolné okamžiky našich životů a následně je v určité podobě uchovávat. Dříve ta určitá podoba znamenala pásková média, dnes se zpravidla jedná o digitální úložiště na internetu, paměťových kartách, případně na pevných discích uvnitř našich počítačů. Videokamery se od sebe liší kvalitou záznamu, velikostí, doplňkovými funkcemi, možností propojení s počítačem nebo televizí a dalšími věcmi, které nakonec rozhodnou o jejich ceně. To však platí v ideálním případě, tedy pokud je kamera nová a plně funkční. O tom však tato kategorie není.

Zde totiž narazíme na zboží, které už nadále není tím skvělým produktem. Z nějakého důvodu přestalo fungovat a nemá pro nás již smysl jej nadále vlastnit. Ale místo toho, abychom jej vyhodili do koše, rozhodli jsme se jej prodat a nabídnout ostatním možnost jej opravit nebo použít k jiným účelům. Díky takovému rozhodnutí může být produkt jednak užitečný někomu dalšímu a jednak můžeme získat část původní ceny nazpět.

Může se to někomu zdát podivné, ale trh s poškozenými elektro produkty je u mnoha kutilů velmi oblíbený. Vědí totiž, že na něm mohou narazit na kousky, které jsou poškozené jenom částečně a zvládnou si je opravit. Nebo z nich vytěží specifické náhradní součástky, jež mohou použít někde jinde. Důvodů může být několik, ale jedno je jisté. Rozhodně se nám vyplatí poškozenou kameru vystavit v aukci. Můžeme tak získat zpět část peněz a ještě dát produktu nový smysl. V případě vyhození do popelnice se určitě nestane ani jedno z toho.

Poškozené videokamery se prodávají za velmi proměnlivé částky. Někdy objevíme aukci začínající od jedné koruny, kdy jde prodávajícímu především o to, aby se produktu co nejrychleji zbavil. Jindy můžeme vidět i ceny v řádech stokorun. Takové výrobky jsou obvykle poškozené nejméně a půjde je snadněji opravit.