Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • Položka nebyla zakoupena
  • skončeno (Sobota, 8 října, 23:47:17)

Cena Kup teď

124,00 Kč
Prodej uzavřen

Náklady za přepravu
Doporučená zásilka 59 Kč
Balík Do ruky 119 Kč
Poštovné zdarma od 999 Kč Přeprava ZDARMA

Všechny možnosti

Místo: Heřmanův Městec

Prodejce vesnican_2016 (81)
Kuchařky v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Údaje o společnosti
Chráníme Vaše nákupy až do výše 20 000 Kč.

Přeprava zdarma

Při nákupu nad 999 Kč
od vesnican_2016
Stav zboží: Nové Doba dodání (od obdržení platby): 4-6 dní
Opotřebení: Nepoškozená Rok vydání: 2011
Počet stran: 248 Vazba: Tvrdá
Další informace: První vydání,

Kniha je NOVÁ !!

veliká více, než formát A4 a vážící cca 1,5kg !!

 Sledujte i ostatní mé aukce !!

 

39 soutěžních týdnů oblíbené gastronomické show, 194 šéfkuchařů, 194 menu, 582 originálních rodinných receptů Každý týden se před kamerami utkává pět neprofesionálních kuchařů a kuchařek z řad televizních diváků. Účastníci musejí své menu ohlásit předem a později na něm nic neměnit. Hodnotí se pokrmy, atmosféra večera, jak bylo prostřeno, jak hostitel své hosty pobavil. Hraje se o finanční částku, a když vaří celebrity, je výhra určena na charitu. Nahlédnutí do českých domácností je poučné, zábavné, někdy dokonce i dramatické. A kolik poetiky a humoru najdete u českého stolu: Aniččino tajemství, divotvorné ovoce, dva na zastávce, hříšný tanec, jahodová radost, játra pana starosty, knížecí bomba, kouzlo lesa...

Každý týden se před kamerami utká pět soutěžících, kteří se navzájem pohostí ve svých domovech. Své menu musejí ohlásit předem a později na něm nic neměnit, aby nebyl zvýhodněn ten, který vaří na konci týdne a je bohatší o zkušenosti z předchozích večerů. Oceňují se nejen pokrmy, ale průběh celého večer, jeho atmosféra, jak bylo prostřeno, jak hostitel své hosty pobavil. Hodnocení je tajné, každý hodnotí sám od jedné do deseti pouze v přítomnosti televizní kamery, počet bodů tak znají jen televizní diváci, nikoliv účastníci.

Výherce je proto pokaždé velkým překvapením především pro samotné účinkující. Kamera sleduje nejen hodnocení a průběh večeře, ale i nákup, proces přípravy pokrmů a úpravu tabule. Hraje se nejen o dobrý pocit, ale také o peněžní odměnu ve výši 25 000 Kč. V případě rovnosti bodů se cena dělí. Součástí programu jsou komentáře ze studia, pro něž Prima zvolila již osvědčenou manželskou dvojici oblíbených herců – Václava Vydru a Janu Bouškovou.

Na rozdíl od prvního dílu představujeme nyní plných 39 soutěžních týdnů, proto jsme nemohli na stránkách jediné knihy uvést všechny recepty připravených menu. Předpisy, které se opakovaly (nejčastěji kulajda, zelňačka, hovězí vývar s knedlíčky, svíčková, brokolicová polévka, tiramisu, šunkové rolky a jiné), zde najdete možná jen v jediné úpravě. Plné znění menu najdou příznivci seriálu na internetových stránkách TV Prima.

Verze pro tisk