Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • Položka nebyla zakoupena
  • skončeno (Středa, 29 března, 19:56:01)

Cena Kup teď

350,00 Kč
Prodej uzavřen

Náklady za přepravu
Dobírka Přeprava ZDARMA

Všechny možnosti

Místo: Vlašim

Prodejce martinjandaml (4)
Vzdělávací kurzy v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Stav zboží: Nové Doba dodání (od obdržení platby): 7-10 dní

Víte co dělat když se Vaše dítě začne dusit? Víte, jak budete postupovat v případě, že najdete na zemi muže anebo ženu v bezvědomí? Víte, jak budete postupovat v případě, že se někdo poraní? Víte, jak budete řešit nějaký složitý problém vztahující se na možnost přežití? Pokud ne anebos i nejste jistí, tak Vás rádi uvítáme na tomto kurzu, který Vám alespoň částečně pomůže řešit určité situace, samozřejmě je výhodnější navštívit kurz osobně anebo se přímo zaměřit na problematický, která Vás zajímá - chování se v případě teroristického útoku, akutní infarkt myokardu, resuscitace apod. Tento kurz převážně pomůže všem, kteří touží po seznámení se s první pomocí anebo je určen pro lidi, kteří se potřebují rychle a nenásilně proškolit. Vzdělávací centrum Vám nabízí jedinečnou možnost, jak se výhodně a levně proškolit v první pomoci a získat certifikát pro Vaše zaměstnavatele anebo jen pro Vás osobní pocit.

 

Certifikát zasíláme po připsání platby na Váš e-mail anebo při doplatku 150 Kč (tzn. 500 Kč/kurz) Vám certifikát zašleme tištěný na Vaši adresu. Vybrat si lze z pěti možností certifikátu. Certifikát zasíláme do 10 dnů. V případě objednávky více lidí je nutné odeslat objednávku po více lidech. Ke každému certifikátu získáváte automaticky fakturu, v případě, že objednáváte na firmu nezapomeňte na fakturační údaje.

 

http://www.vzdelavaci-centrum.cz/

 

Platba: v případě platby za jednotlivce uvádějte do testu i v rámci převodu do variabilního symbolu datum Vašeho narození ve formátu "15081986". V případě firemní objednávky uvádějte do testu i jako variabilní symbol IČO Vaší firmy.

 

Publikace: https://www.alza.cz/media/prvni-pomoc-pro-pedagogy-a-zamestanace-skoly-d2307143.htm

 

Publikace: https://eshop.librix.eu/produkt/detail/880/prvni-pomoc-pro-pedagogy-a-zamestnance-skoly

 

Dále nabízíme:

- Zdravotnické kurzy

- Pedagogicko-psychologické kurzy

- Kurzy zaměřené na péči o tělo

- Kurzy zaměřené na IT a počítačovou bezpečnost

 

Firmám naše společnost nabízí také zdravotnickou garanci: http://www.vzdelavaci-centrum.cz/garance/ což je služba pro firmy (vybavení lékárniček dle pracovního zaměření, pravidelná školení pracovníků, dodávání zdravotnického materiálů do firem apod.).

Verze pro tisk