Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • Položka nebyla zakoupena
  • skončeno (Středa, 12 října, 21:57:32)

Cena Kup teď

149,00 Kč
Prodej uzavřen

Náklady za přepravu
Elektronická pošta (email) 0 Kč

Všechny možnosti

Místo: Šlapanice

Prodejce Ilaa2 (335)
Strategické v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Stav zboží: Nové Doba dodání (od obdržení platby): 1-2 dny

Rome: Total War Collection

STEAM GIFT

- Hru zasílám ihned po přijetí platby.

- Do poznámek při zakoupení napište email na který má být Steam gift zaslán. Pokud nenapíšete žádný pošlu hru na Váš aurko e-mail.

- Dárek můžete poté využít a přidat hru do svého steam účtu, stáhnout a ihned hrát, nebo jej jednoduše opět někomu poslat.

Info o hře : Rome: Total War Collection obsahuje: Rome: Total War Gold Rome: Total War - Alexander Když se konečně ocitne Římská říše ve vašich rukách, ještě není čas pokládat meč - Barbaři přicházejí. Díky dvěma cenami ověnčeným titulů z vynikající série Total War máte dvakrát tolik překážek a příležitostí ovládnout nebo dobýt tu největší říši jakou kdy lidstvo poznalo. Gold Edition obsahuje: Rome: Total War: Veďte jednu ze tří římských šlechtických rodin na staletí dlouhé cestě k ovládnutí Římské říše. Rome: Total War - Barbarian Invasion (oficiální datadisk pro Rome: Total War): Staňte se svědky rozkladu Římské říše, když útok hordy Barbarů rozdmýchal vnitří boje mezi soupeřícími frakcemi. Nejlepší strategická hra roku 2004 na IGN, GameSpy a GameSpot. Bojujte po boku nebo proti největším vůdcům historie jako Julius Caesar, Spartacus a Hannibal a rozšiřte nebo zničte Římskou říši. Obléhejte římany jako Hun Attila, strašliví Sasové nebo jiné divoké frakce používající specifické zbraně a schopnosti. Velte bojovým legiím v epických bitvách s filmovým nádechem a tisícovkami vojáků najednou na obrazovce. Staletí pokrývající kampaň pověří hráče strategickou správou ekonomiky, civilních, náboženských a vojenských záležitostí jejich říše.

Aukro Widget
Verze pro tisk