Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • Položka nebyla zakoupena
  • skončeno (Středa, 12 října, 20:05:00)

Aktuální cena

1 350,00 Kč
Přihazování skončilo

Náklady za přepravu
Balík Do ruky 150 Kč

Všechny možnosti

Místo: Praha

Prodejce W_ALATERA_C (86)
Volná grafika v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Údaje o společnosti

Kliknutím na obrázek lze obrázek zvětšit.


 

p> 

 

Poznámka:
Upozorňujeme, že barvy na počítači se mohou odlišovat od barev na skutečném díle. Stav grafiky nemusí být ve stavu grafik, právě vyšlých z tiskárny. Pokud je na obrázku uvedeno číslování grafiky, nemusí toto číslo odpovídat číslu na grafice, kterou skutečně obdržíte.

Roy Lichtenstein
Anděl     

Modern Painting with classic Head 1967 -popis díla Waldman: # 149. Vícebarevný tisk na kartonu v paspartě z roku 1987 (z Veletrhu umění v Basileji 1987) Náklad jen 1000 kopií! Již dlouhou dobu nebylo dostupné na trhu.Pasparta s černými kontrastním jádrem s ochranou zadní stěnou grafiky pomocí speciálního kartonu. Dodáno v ochranném pouzdru. (Bílá skvrnka na obrázku je od blesku)


Rozměr pasparty: 40 x 40 cm

Rozměr výřezu: 29 x 20 cmRoy Lichtenstein (1923 New York, USA - 29. září 1997 tamtéž) byl jedním z nejslavnějších amerických pop artových umělců . V roce 1960 se spolu s Andy Warholem, Jasperem Johnsem, Jamesem Rosenquistem a dalšími stal vůdčí osobností v novém uměleckém hnutí. Hlavním obsahem jeho pop-artových prací je komiks jako hlavní inspirace. Lichtenstein vytvářel nekompromisní parodii, když často parodoval dialogy a tváře humorným způsobem. Jeho dílo bylo silně ovlivněn jak trhdy populární reklamou, tak komiksovým stylem.

 

 

Verze pro tisk