Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • Položka nebyla zakoupena
  • skončeno (Středa, 12 října, 18:06:22)

Cena Kup teď

200,00 Kč
Prodej uzavřen

Náklady za přepravu
Obyčejný balík 50 Kč
Dobírka 90 Kč
Poštovné zdarma od 5 000 Kč Přeprava ZDARMA

Všechny možnosti

Místo: hrabětice

Prodejce ADVichricka (68)
Řemeny, svíčky, ložiska v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Údaje o společnosti
Chráníme Vaše nákupy až do výše 20 000 Kč.

Přeprava zdarma

Při nákupu nad 5 000 Kč
od ADVichricka
Stav zboží: Nové Rok výroby: 2014
Značka vozidla: Fiat Doba dodání (od obdržení platby): 1-2 dny
Kód zboží: 94592

Rozvodový řemen DAYCO FIAT 193X24 BRAVO/MAREA 1.9D/TD 96-

Cena s DPH pouze 200Kč za kus.

 

DODATEČNÉ INFORMACE O PŘEDMĚTU

počet zubů: 193 Sirka v mm: 24

 

Originální čísla výrobce:

FIAT 46457742
FIAT 46548288
FIAT 46791187
FIAT 71719643
FIAT 7764914
LANCIA 46457742
LANCIA 7764914

 

Katalogové čísla konkurence:

AE TB608
BEHR-SERVICE GmbH 9XR 376 817-471
CONTITECH CT995
CONTITECH CT918
DAYCO EUROPE 94592
Delphi (Lockheed) TB6101
FEBI GmbH + Co KG 11021
GOODYEAR G1486H
GOODYEAR G1345H
HELLA 9XR 376 817-471
INA 536 0177 10
INA 536 0178 10
KAGER 26-6126


OPTIBELT ZRK 1422
OPTIBELT ZRK 1747
OPTIMAL R-1335
RUVILLE AUTOTEILE 555826
SASIC 1766004
SASIC 1766007
SWAG Autoteile GmbH 70 02 0046

 

Použito ve vozidlech:

FIAT BRAVA (182)
1.9 TD 100 S (182.BF) (1996.03 - 2001.10); 1910.00 ccm - 100.00 KM/74.00 kW; Motor: 182 A7.000
1.9 TD 75 S (182.BF) (1996.03 - 2001.10); 1910.00 ccm - 75.00 KM/55.00 kW; Motor: 182 A8.000
1.9 JTD (2000.09 - 2001.10); 1910.00 ccm - 100.00 KM/74.00 kW; Motor: 182 B9.000
FIAT BRAVO I (182)
1.9 TD 100 S (182.AF) (1996.03 - 2001.10); 1910.00 ccm - 100.00 KM/74.00 kW; Motor: 182 A7.000
1.9 TD 75 S (182.AF) (1996.03 - 2001.10); 1910.00 ccm - 75.00 KM/55.00 kW; Motor: 182 A8.000
1.9 JTD (2000.09 - 2001.10); 1910.00 ccm - 100.00 KM/74.00 kW; Motor: 182 B9.000
FIAT DOBLO (119)
1.9 D (223AXB1A) (2001.03 - ???); 1910.00 ccm - 63.00 KM/46.00 kW; Motor: 223 A6.000
FIAT DOBLO Cargo (223)
FIAT MAREA (185)
1.9 TD 75 (1996.09 - 2002.05); 1910.00 ccm - 75.00 KM/55.00 kW; Motor: 182 A8.000
1.9 TD 100 (1996.09 - 2002.05); 1910.00 ccm - 100.00 KM/74.00 kW; Motor: 182 A7.000
2.4 TD 125 (1996.09 - 1999.04); 2387.00 ccm - 125.00 KM/91.00 kW; Motor: 185 A2.000
FIAT MAREA Weekend (185)
FIAT PALIO Weekend (178DX)
1.9 D (178DYD1A07) (2001.03 - ???); 1910.00 ccm - 63.00 KM/46.00 kW; Motor: 223 A6.000
FIAT PUNTO (188)
1.9 DS 60 (188.031, .051, .231, .251) (1999.09 - ???); 1910.00 ccm - 60.00 KM/44.00 kW; Motor: 188 A3.000
FIAT PUNTO Van (188AX)
FIAT STRADA (178E)
LANCIA KAPPA (838A)
2.4 T.DS (838AE1AA, 838AH1AA) (1994.08 - 2001.10); 2387.00 ccm - 124.00 KM/91.00 kW; Motor: 838 A3.000; 838 A7.000
LANCIA KAPPA SW (838B)

 

ZBOŽÍ JE NOVÉ, ZABALENÉ A NEPOUŽITÉ !!!

 

 

 

Dále pak nábízíme široký sortiment náhradních dílů.

SHÁNÍTE LEVNÉ A KVALITNÍ AUTODÍLY???

 

Maloobchodní a velkoobchodní prodej náhradních dílů pro všechny osobní, nákladní i užitkové vozy. Dále nabízíme autochemii, oleje, provozní kapaliny, příslušenství, karosářské díly, nářadí, servisní vybavení. Zboží si můžete objednat, nebo vyzvednout i na naší prodejně.

 

AUTODÍLY od A do Z

281 44 Zásmuky

 

 

Vaše dotazy rádi zodpovíme tel.: 737 039 572, vicherek@gmail.com

Verze pro tisk