Údaje o prodejci

-------------------------------------- kvalitalevne.cz -------------------------------------------- FACEBOOK stránka s novinkami: www.facebook.com/kvalitalevne1 AKCE --- Při koupi v částce nad 500 Kč na požádání přidáme k zásilce zdarma scifi či dobrodružnou knih nebo 3 knihy z edice Harlequin - ženské románky) nutné o ni po koupi uvést do poznámky či napsat na email We ship worldwide. International payments possible - ask for intl.postage - email: levnynakup@gmail.com -------------------------------------- kvalitalevne.cz --------------------------------------------

pravidla pro odstoupení od smlouvy

počet dní, do kdy je možné zboží vrátit: 14 dny

 
Spotřebitel má právo v souladu § 53 odst. 7 zák. č. 40/1964 Sb. obč. zákoník, odstoupit od smlouvy ve lhůtě 14 dní od převzetí zboží, pokud byla smlouva uzavřena pomocí prostředků komunikace na dálku. Rozhodne-li se spotřebitel využít tohoto práva, musí odstoupení od smlouvy doručit prodávajícímu nejpozději do 14. dne od převzetí věci. Zboží je kupující spotřebitel povinen vrátit úplné, s kompletní dokumentací, nepoškozené, čisté, pokud možno včetně originálního obalu, ve stavu a hodnotě, v jakém zboží převzal. Peníze za vrácené zboží budou kupujícímu spotřebiteli vráceny do 30 dnů od účinnosti odstoupení od smlouvy kupujícím. Kromě případů, kdy je odstoupení od smlouvy výslovně ujednáno, nemůže spotřebitel odstoupit od smluv: a) na poskytování služeb, jestliže s jejich plněním bylo s jeho souhlasem započato před uplynutím lhůty 14 dnů od převzetí plnění, b) na dodávku zboží nebo služeb, jejichž cena závisí na výchylkách finančního trhu nezávisle na vůli prodávajícího, c) na dodávku zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu, jakož i zboží, které podléhá rychlé zkáze, opotřebení nebo zastarání, (potraviny, tabák. výrobky a jiné vymezené zákonem), d) na dodávku audio a video nahrávek a počítačových programů, porušil-li spotřebitel jejich originální obal, e) na dodávku novin, periodik a časopisů, f) spočívajících ve hře nebo loterii.

reklamace

Reklamované zboží se vrátí zpět poštou nebo osobně na adresu sídla prodejce.

Ostatní informace

Obchodní podmínky Aukro může mít vyjímečně technický výpadek při nákupu přes košík, v případě, že nejde dokončit nákup, kontaktujte nás na e-mail: levnynakup@gmail.com Pokyny k platbě uvedeny ve výherním e-mailu, v dolní části ve Zprávě od prodejce. Při více vyhraných (zakoupených) aukcích jen jedno poštovné (podle celkové váhy). Osobní vyzvednutí možné jen v Praze 4, sídl. Novodvorská po předchozí domluvě. U uživatelů s negativním komentářem a u nováčků si vyhrazujeme právo nezasílat na dobírku. Dobírka je možná pouze bezhotovostní a pouze pro zásilky v rámci ČR. Obchodní podmínky a doplňující údaje na samostatné stránce "Informace od prodejce" či "O mně" jsou součástí popisu aukce a zákazník on-line objednávkou či zakoupením vybraného zboží s nimi potvrzuje souhlas. SLOVENSKO - Kupci ze Slovenska mohou zaplatit také na účet ze SR v Eurech nebo rychlá platba prostřednictvím PayU z kreditní karty - ptejte se předem na výši. poštovného. Kromě standartního zaslání Slovenskou poštou také možnost osobního vyzvednutí ve větších městech na Slovensku v pobočkách firmy Uloženka/DPD či Zásilkovna /bez omezení váhy/ Poštovné do zahraničí dle mezinárodního tarifu pošty + balné. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Účtenka z on-line nákupu/ů je zaslána zákazníkovi elektronicky. Kupec či objednavatel objednávkou či zakoupením zboží vyjadřuje s tímto postupem shodu s prodejcem ve smyslu stanoviska Generálního finančního ředitelství k online platbám ze dne 3.2.2017. V případě, že zákazník požaduje účtenku také v papírové formě, zavazuje se svůj požadavek sdělit prodejci e-mailem nebo telefonicky včas před vyzvednutím zboží.