Údaje o prodejci

Daniel Špilar, Tymákov 189, 332 01 Tymákov (na této adrese se nezdržuji) IČ 87362732 - neplátce DPH Podnikatel zapsán v živnostenském rejstříku Magistrátu města Plzně Korespondenční / reklamační adresa: Daniel Špilar, Kozolupy 312, 330 32 Kozolupy

Kontakt

  • 608 877 553
    Obvykle pouze ve všední dny v době 16,00 - 20,00. Nejdříve však piště na mail. SMS nepoužívám!

pravidla pro odstoupení od smlouvy

počet dní, do kdy je možné zboží vrátit: 14 dny

adresa pro vrácení zboží:
Daniel Špilar
Kozolupy 312
33032 Kozolupy
Česká republika
 
Zakoupený předmět je možné vrátit bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. dle §53 zákona č.40/1964 Sb občanského zákoníku. Předmět musí být kompletní a nesmí vykazovat známky poškození, ani používání. Poštovné za zpětné odeslání se nevrací.

reklamace

1. Pokud není v nabídce uvedeno jinak, jedná se o nové zboží se zárukou 24 měsíců, u baterií 6 měsíců na kapacitu. 2.Záruka se nevztahuje na nešetrné zacházení, neodbornou manipulaci/instalaci, živelné pohromy a použití, pro který daný předmět není vyroben. 3. Záruka je primárně řešena výměnou oproti zpět zaslanému vadnému předmětu. Pokud není k dispozici stejné zboží, tak dochází k vrácení peněz. Při problému mě však nejdříve kontaktujte mailem, protože v některých případech stačí k reklamaci například jen fotografie. 4. Reklamace je řešena v co nejkratší době, nejdéle však do třiceti dnů. V případě oprávněné reklamace hradí náklady na dodatečné poštovné prodávající. 5. Zakoupený předmět je možné vrátit bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. dle §53 zákona č.40/1964 Sb občanského zákoníku. Předmět musí být kompletní a nesmí vykazovat známky poškození, ani používání. Poštovné za zpětné odeslání se nevrací.

Ostatní informace

OBCHODNÍ PODMÍNKY: K uzavření kupní smlouvy dochází v okamžiku elektronické objednávky - příhoz v nabídce / aukci. Papírový doklad vystavuji §31 odst. 14 zák. č. 455/1991 Sb. na požádání před odesláním zboží. K uplatnění záruky však postačí mail o potvrzení koupě zde na Aukru. Mohu také poslat doklad ve formě PDF (i zpětně). Vlastnosti předmětu jsou popsány na stránce předmětu i s fotografií. V případě doplňujících dotazů je nutné využít mailový kontakt, a to před zakoupením vlastního předmětu. Pokud není v aukci uvedeno jinak, jedná se o neznačkové/neoriginální zboží původem z Asie.Zboží není v originálním obalu. Je před přepravou baleno do bublinkových fólií. Vždy platí informace/možnosti uvedené v aukci. Na dobírku neposílám. K odesílání dochází do dvou pracovních dnů. V naprosté většině případů však proběhne v den připsání platby. K přepravě je využívána Česká pošta a dobu dodání, uvedenou v aukci, lze zaručit pouze u doporučených zásilek! Vzhledem k velkému množství zásilek neodesílám automaticky informaci o odeslání zboží. Pokud již k odeslání došlo, tak samozřejmě lze na dotaz sdělit číslo zásilky. Pokud předmět nedorazí do týdne od platby, tak prosím napište mail a zároveň se zkuste informovat na svojí poště nebo případně u sousedů. Prakticky každý problém se dá vyřešit, tak mě prosím případně kontaktujte. Neutrální nebo negativní komentář bez předchozího kontaktu automaticky hodnotím negativem Komentáře uděluji hromadně obvykle každý víkend všem uživatelům, od kterých jsem v uplynulém týdnu komentáře obdržel. PLATEBNÍ PODMÍNKY: Veškerý prodej je realizován platbou předem na účet přes platební bránu PayU. Nepřijímám platby na žádný jiný účet. Dobírka není možná. Platbu očekávám nejpozději desátý den po nákupu. Po této lhůtě předmět znovu vystavuji.Po měsíci od nezaplacení žádám o zrušení obchodu a vrácení provize. Zároveň uděluji negativní hodnocení. Platby nijak neurguji a kvůli prakticky nulové efektivitě žádné upomínky neposílám. Prosím, neposílejte žádná nevyžádaná potvrzení o platbě! Při koupi více předmětů se platí poštovné dle stanovené šablony přepravy, kterou můžete vidět v aukci pod kartou "doprava a platba" (obvykle nejvyšší poštovné + 1,- za každý nakoupený předmět). OSOBNÍ PŘEVZETÍ: Tato možnost není uvedena v aukci / nabídce a není ji tedy možné garantovat. Obvykle je však osobní převzetí možné na korespondenční adrese v Kozolupech Ve všední dny po 16,00. Vždy však pouze po předchozí telefonické domluvě ve stejný den po 16,00 - 608 877 553 nebo 778 704 464 (pokud telefony neberu, nejsem pravděpodobně ten den k dispozici vůbec). Nevolejte mi prosím den předem, protože se okolnosti mohou změnit. Platba se provádí hotově a je potřeba mít přesný obnos.