Údaje o prodejci

Bazarobot s.r.o.
Na Brně 1972
500 06 Hradec Králové
DIČ: CZ28811399
IČ: 28811399
Pozor! Nově najdete všechny aukce vystaveny pod novým Aukro účtem Od_Karla. Kdo nebo co je Bazarobot? Bazarobot je služba, která vyzvedne vaše nepotřebné věci, prodá je na Aukru a o zisk se s Vámi potom rozdělí. Jistě to znáte - musíte zboží sami nafotit, popsat, nahrát k němu vše potřebné, odpovídat na dotazy, pak předměty zabalit a stát ve frontě na poště. Bazarobot Vás těchto starostí zbaví. Jak to funguje? 1. Objednejte odvoz na www.bazarobot.cz, zabalte nepotřebné věci do krabice a předejte je kurýrovi. Tím vaše starosti končí. 2. Vaše věci odvezeme, nafotíme, popíšeme a vystavíme v aukci. 3. Jakmile se něco prodá, informujeme vás emailem a vydělané peníze si férově rozdělíme. Vyzkoušejte nás! Prodali jsme desítky tisíc předmětů a naše hodnocení od zákazníků je skvělé. Aukce pořádá společnost Bazarobot s.r.o., IČ 28811399, DIČ CZ28811399, se sídlem Na Brně 1972, 500 06 Hradec Králové, zapsaná u Krajského soudu v Hradci Králové, sp. zn. C28606.

Kontakt

  • 499111012
    infolinka dostupná od pondělí do pátku 8:00 -16:00

pravidla pro odstoupení od smlouvy

počet dní, do kdy je možné zboží vrátit: 14 dny

adresa pro vrácení zboží:
Bazarobot s.r.o.
Bratří Štefanů 1169/71a
50003 Hradec Králové
Česká republika
 
V případě skrytých vad poskytujeme 14 denní záruku vrácení peněz. Záruka se nevztahuje na opotřebení materiálu. Záruka se nevztahuje na problémy popsané nebo nafocené. Předměty sami fotíme, takže máte jistotu, že kupujete přesně to, co vidíte na fotce. Součástí balení je to, co je na fotografiích.

reklamace

V případě spokojenosti s naším jednáním, prosíme o udělení komentáře. My Vám také rádi udělíme komentář. Pokud nám chcete udělit jiný než pozitivní komentář, nejdříve nás, prosím, kontaktujte, pokusíme se Vám maximálně vyjít vstříc a problém s Vámi vyřešit. Naším cílem je spokojený zákazník. V případě, že nám nedorazí platba za vydražené zboží, pošleme Vám upozornění, po 7 dnech bez reakce z Vaší strany jsme nuceni aukci zrušit a požádat Aukro o vrácení poplatků. Tento krok je automaticky spojen s přidáním kupujícího na černou listinu.

Ostatní informace

Pozor! Nově najdete všechny aukce vystaveny pod novým Aukro účtem Od_Karla: Rychlost zasílání předmětů Zboží zasíláme obvykle do dvou pracovních dnů od přijetí platby na náš účet nebo na účet PayU. Ve výjimečných situacích může být doba dodání až 5 pracovních dnů. Zasláním potvrzení o platbě tento proces neurychlíte. Osobní převzetí Zboží je možné vyzvednout osobně pouze po platbě předem a to každý pracovní den od 8:00 do 16:00 v naší provozovně na adrese Bratří Štefanů 1169/71a, Hradec Králové - popis cesty najdete na http://bazarobot.cz/jak-se-k-nam-dostanete. Jakmile bude zboží připraveno k osobního odběru, obdržíte od nás email. Od připsání platby je nutné si zboží vyzvednout do 7 dnů. Jak dlouho mohu dražit do zaplacení? Maximální doba dražení do zaplacení je 7 dní. Poté je nutné zboží zaplatit a nechat si ho poslat nebo osobně vyzvednout. O překročení tohoto limitu budete od nás informováni a současně s tím dostanete kompletní vyúčtování nákupu včetně poštovného. Přihozením do našich aukcí souhlasíte s výše uvedenými podmínkami a dle pravidel Aukra s námi uzavíráte kupní smlouvu. Přejeme Vám příjemné nakupování v našich aukcích.