Údaje o prodejci

PZ Logistic a.s.
Bratří Štefanů 1169/71a
500 03 Hradec Králové
DIČ: CZ04678915
IČ: 04678915
Dobrý den, já jsem Karel a nabízím Vám bazarové zboží se zárukou. V mé nabídce najdete rozmanitý sortiment zboží, a protože dřu jako mezek, tak každý den přidávám na mé stránky další a další zboží. Všechno zboží, které dostanu, nafotím, popíšu a otestuji základní funkčnost výrobku. Snažím se udělat vše tak, aby bylo v maximální míře jasné, v jakém stavu nabízený produkt je a na všechny dohledané vady upozorním. Přestože prodávám bazarové zboží, dám Vám na zboží záruku a 14denní lhůtu, během které si můžete zboží doma v klidu vyzkoušet. Pokud se Vám nebude zboží zamlouvat, můžete mi ho poslat zpět a já Vám vrátím peníze. U mě se Vám nestane, že když se na mě obrátíte s problémem, tak já se k Vám obrátím zády. Zakládám si na tom, abyste odcházeli vždy spokojení a budu moc rád, pokud o mně řeknete i Vašemu okolí. Váš Karel

Kontakt

pravidla pro odstoupení od smlouvy

počet dní, do kdy je možné zboží vrátit: 14 dny

adresa pro vrácení zboží:
PZ Logistic a.s.
Bratří Štefanů 1169/71a
500 03 Hradec Králové
 
V případě skrytých vad poskytuji 14 denní záruku vrácení peněz. Záruka se nevztahuje na opotřebení materiálu. Záruka se nevztahuje na problémy popsané ve stavu zboží nebo nafocené. Předměty sám fotím, takže máte jistotu, že kupujete přesně to, co vidíte na fotce. Součástí balení je to, co vidíte na fotografiích.

reklamace

V případě spokojenosti s mým jednáním, prosím o udělení komentáře. Já Vám také rád udělím komentář. Pokud mi chcete udělit jiný než pozitivní komentář, nejdříve mě, prosím, kontaktujte, pokusím se Vám maximálně vyjít vstříc a problém s Vámi vyřešit. Mým cílem je spokojený zákazník. V případě, že mi nedorazí platba za vydražené zboží, pošlu Vám upozornění, po 7 dnech bez reakce z Vaší strany jsem nucen aukci zrušit a požádat o vrácení poplatků. Tento krok je automaticky spojen s přidáním kupujícího na černou listinu.

Ostatní informace

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. INFORMACE O DOPRAVĚ A PLATBĚ 1. Osobní odběr Hradec Králové - po platbě předem. Osobní odběr je za 39 Kč. Po připsání platby, Vaši objednávku připravím a pošlu Vám informaci o vyzvednutí emailem. Vaše vydražené zboží si, prosím, vyzvedněte do 7 dnů od objednání, jinak jde vydražené zboží znovu do aukce. Zboží bude k vyzvednutí na naší prodejně v Hradci Králové na adrese PZ Logistic, a.s., Bratří Štefanů 1169/71a, 500 03 Hradec Králové každý den od pondělí do pátku mezi 8:00 - 17:00. 2. Česká pošta - po platbě předem nebo dobírkou. Cena poštovného a balného je při platbě předem 119 Kč za první položku a 15 Kč za každou další a to až do deseti položek. Jedenáctá je pak opět za 119 Kč a dalších devět za 15 Kč, atd. Zboží nezasílám do zahraničí. Zboží zasílám obvykle do dvou pracovních dnů od přijetí platby na náš účet nebo na účet PayU. Ve výjimečných situacích může být doba dodání až 5 pracovních dnů. Zasláním potvrzení o platbě tento proces neurychlíte. V případě, že mi nedorazí platba za vydražené zboží, pošlu Vám upozornění, po 7 dnech bez reakce z Vaší strany jsem nucen aukci zrušit a požádat o vrácení poplatků. Tento krok je automaticky spojen s přidáním kupujícího na černou listinu. Přihozením do mých aukcí souhlasíte s výše uvedenými podmínkami a dle pravidel Aukra se mnou uzavíráte kupní smlouvu. Chcete se také zbavit svých nepotřebných věcí a ještě na tom vydělat? Jděte na DejToKarlovi.cz a dozvíte se více.