Údaje o prodejci

Michal Šídlo
V Roháči I. 1201
252 42 Jesenice
DIČ: CZ6107091694
IČ: 44855516
Odeslání zboží: Zboží odesílám na základě připsání Vaší platby na můj účet (Č.účtu: 1060474093/0800), nebo rychlé online platby přes systém PayU - POZOR, zde je vše automatizováno a platba probíhá přes jiné číslo účtu! Termín odeslání je většinou v den platby, maximálně však do 48 hod. Vyhrazuji si právo odeslat zboží později, pokud dojde k mimořádné situaci, jako služební cesta, nemoc a jiné závažné důvody. V tomto případě bude vždy avízo v hlaviččce každé aukce (Aktuality). Rovněž Vás budu informovat mailem. Adresa dodání je implicitně na Vámi uvedenou z Aukra! Pokud chcete zboží dodat na jinou adresu, je nutno toto vyplnit ve "Formuláři voleb přepravy" . Na ostatní maily není možno brát zřetel! Daňový doklad vystavuji do částky 500 Kč bez dopravy na požádání, při částce nad 500 Kč automaticky a to v elektronické podobě. Pokud chcete doklad v papírové formě, je nutné oznámení mailem před expedicí.

Kontakt

  • michal.sidlo@icloud.com
    Na mail odpovídám většinou ihned, v případě nedostupnosti co možno nejdříve, většinou do 1-2 hod.

pravidla pro odstoupení od smlouvy

počet dní, do kdy je možné zboží vrátit: 14 dny

adresa pro vrácení zboží:
Michal Šídlo
V Roháči I. 1201
252 42 Jesenice
Česká republika
 
Kupující může odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodů do 14 dnů od převzetí zboží. O odstoupení je povinen prodávajícího v této lhůtě informovat emailem případně prostřednictvím písemného prohlášení, které připojí k vrácenému zboží. Kupující zboží vrací zpět prodávajícímu po podání oznámení o odstoupení, nejpozději však do 14 kalendářních dnů. Prodávající vrací platbu kupující do 14 dnů od doručení oznámení o odstoupení od kupní smlouvy. Tato doba se může prodloužit v případě, že prodávající nedostal vrácené zboží nebo alespoň doklad o odeslání zboží zpět. Prodávající vrací cenu zboží i náklady na poštovné, které kupující uhradil při nákupu. Prodávající není povinen přijmout odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodů v případě, že vinou kupujícího dojde ke snížení hodnoty zboží v důsledku jeho používání nad rámec toho, co je nezbytné pro zjištění povahy, vlastností či fungování zboží.

reklamace

Zboží je velmi pečlivě zabalené a chráněné proti poškození při přepravě. Pokud bude přesto obálka, či jiný vnější obal viditelně poškozen, reklamujte rovnou na místě s pracovníkem pošty a raději zboží zkontrolujte! Předejdeme tak eventuálním možným nedorozuměním. Vzhledem k tomu, že jde o součásti do mobilních telefonů, které vyžadují většinou servisní zkušenosti, doporučuji vždy odbornou montáž. Díly poškozené při domácí manipulaci není možno reklamovat! Pokud výrobek nefunguje, nebo není v kvalitě dle Vašich představ, tak mne neprodleně kontaktujte mailem. Reklamaci s Vámi projednám a v případě oprávněné vyřeším co nejrychleji. Protože tato práce je zároveň mým koníčkem, tak mám zájem na Vaší plné spokojenosti. Než udělíte neuváženě NEGATIV, velmi doporučuji mě předem kontaktovat, tedy problém řešit reklamací. Děkuji.

Ostatní informace

Bankovní spojení: Čs.a.s. Praha 4. 1060474093/0800