Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • Položka nebyla zakoupena
  • skončeno (Středa, 12 října, 20:38:16)

Cena Kup teď

170,00 Kč
Prodej uzavřen

Náklady za přepravu
Obyčejné psaní 30 Kč
Doporučená zásilka 60 Kč
Obyčejný balík 80 Kč

Všechny možnosti

Místo: Praha

Prodejce LadislavLaska (61)
Ostatní v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Stav zboží: Použité Doba dodání (od obdržení platby): 2-3 dny

Prodám tuto PCI-express síťovku. Nová, nepoužitá. Koupil jsem si ji do routeru, ale nakonec jsem se bez ní obešel.

Podrobné foto (této a některých dalších aukcí): http://imgur.com/a/7ezUm


Foto či více informací na požádání.

Osobní převzetí možné ve Velkých Přílepech (Praha-západ, směr Kralupy). U dražších předmětů možno také po předchozí domluvě přímo v Praze (Dejvice/Holešovice) -- jezdím do Prahy nepravidelně a nechci kvůli každé drobnosti domlouvat osobní předání.

Poštou zasílám typicky do druhého dne, občas ale v zájmu seskupení několika aukcí o den posunu -- pokud vám na odeslání co nejdříve opravdu záleží, prosím, napište do poznámky, že spěchá.

Ceny poštovného platí pro jeden předmět. U obyčejných a doporučených zásilek se může stát, že je nelze zabalit tak, aby splňovaly podmínky české pošty pro obyčejné, resp. doporučené, zásilky a v takovém případě je budu muset zaslat jako balík a navýšit Vám poštovné.

Obyčejné psaní a obyčejný balík jsou služby nepojištěné, pošta nestvrzuje podání, dodání, ani neodpovídá za ztrátu balíku. V případě využití této služby nemohu ručit za kvalitu této služby a veškerá přepravní rizika nese kupující.

Balík do ruky je vždy pojištěn alespoň na vydraženou cenu předmětu a po odeslání Vám zašlu sledovací číslo. Doručení je do druhého dne od podání.

Platba bitcoinem akceptována a vítána (zvolte bankovní převod a řekněte si o adresu, cena bude převedena podle aktuálního kurzu přes EUR)

Verze pro tisk