Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • 2 osoby přihazovaly , vyhrává b...h
  • skončeno (Sobota, 15 října, 20:06:50)

Aktuální cena

105,00 Kč
Přihazování skončilo
Náklady za přepravu
Cenný balík 110 Kč
Balík Do ruky 130 Kč

Všechny možnosti

Místo: Říčany

Prodejce janinka_k (24)
Aktovky, batohy, tašky v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Stav zboží: Použité Doba dodání (od obdržení platby): 1-2 dny
Barva: Odstín růžové,

Nošená, ale stále velmi zachovalá a vše plně funkční. Lehká. Ideální pro 1.-.2. třídu. Spodní část aktovky lehce ošoupaná od toho, jak ji dcera stavěla na zem. Uvnitř sem tam čára od tužky, co se nepodařilo vyčistit. Je to nepatrné, ani není vidět - viz foto.

Popis výrobce:

Školní aktovka je vybavena ergonomickou a prodyšnou výstelkou zad, která se dokonale přizpůsobuje zádům školáka a zajišťuje tak optimální rozložení hmotnosti a vynikající pohodlí při nošení. S hmotností cca 1 kg je model Midi také velmi lehký a šetrný k dětským zádům.

Aktovka je vybavena vodoodpudivou impregnací a stabilní deska dna zajišťuje maximální odolnost.

Model Midi je opatřen zacvakávacím zámkem, který lze snadno otvírat a zavírat. Vnitřní prostor je uspořádán jako jedna velká přihrádka a několik měkkých menších na penál a jiné doplňky. Obě boční kapsy se uzavírají na klasický zip stejně jako doplňková kapsa vpředu. Kapsy poskytují dostatek úložného prostoru pro všechny potřeby školáka (svačina, lahev na pití, drobnost jako hygienické kapesníčky apod).

Reflexní materiály značky kvality 3M™

Scotchlight zajišťují v silničním provozu optimální viditelnost a dopadající světlo odrážejí již z velké vzdálenosti. „Světelné pruhy“ se pro maximální bezpečnost nacházejí nejen na přední a boční ploše, nýbrž také na ramenních popruzích. Navíc jsou i zámky opatřeny odrazkami.

Školní aktovky Herlitz jsou výrobky německé firmy, každá aktovka podrobena různým zátěžovým testům v souladu s příslušnou německou normou DIN 58124. Aktovky jsou též šetrné k životním prostředí, jsou bez azobarviv, kadmia PCP, změkčovadel a alergenních barviv.

Motiv na horní klopě je ozdoben výšivkou.

Hmotnost : 980 g
Objem: 13 l

Verze pro tisk