Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • Položka nebyla zakoupena
  • skončeno (Čtvrtek, 6 října, 16:31:35)

Cena Kup teď

999,00 Kč
Prodej uzavřen

Náklady za přepravu
Balík Do ruky 119 Kč

Všechny možnosti

Místo: Ostrava Zábřeh

Prodejce crazywolf33 (343)
Oblečení, obuv v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Stav zboží: Nové Doba dodání (od obdržení platby): 2-3 dny

- nové  , nepoužívané boty Mizuno Wave Connect 2 , velikost 44 , UK 9,5  dop.c. 3299kč , zakoupeny v ČR ( krabici od bot Mizuno dohledám , mám jich mnoho , nemusí být  od tohoto modelu , doklad jsem nenašel )  , 1 foto ilustrační , ostatní reálné , foceny k datu vystavení .

 

popis produktu :

Model se střední mírou tlumení v oblasti pronace Pro rekreační běžce s pronací hledající botu s dobrým tlumením a pohodlím. Stabilní, dobře odtlumená obuv pro rekreační běžce i běžce, kteří naběhají více kilometrů. Nová konstrukce svršku s vnitřním zpevněním pro větší podporu a stabilitu. Vějířovitá vlnová deska zajišťuje podporu pronace a stabilitu. Lehčí U4ic mezipodešev pro vynikající tlumení. Přídavné tlumení SR touch v přední části podešve. Nová lehčí směs materiálu v přední části podešve pro větší pohodlí. Patní část nově z materiálu ap+ pro zvýšení odolnosti.

 

 

odkaz na prodejce :

https://eshop.total-sport.cz/behani/bezecka-obuv/panska-bezecka-obuv/silnicni-bezecke-boty/pronace/mizuno-connect-2-03-jaro-15-muzi.html#1609

Jak správně změřit velikost chodidla :

Pokud již vlastníte obuv značky Mizuno, tak máte výběr usnadněn, protože se stačí podívat na štítek na jazyku Vašich starých bot a pokud Vám velikost vyhovovala, objednejte stejnou velikost.
Jestli zatím zkušenost se značkou Mizuno nemáte, postupujte následovně:

  • stoupněte si naboso na papír (měření provádějte ve stoje),
  • obkreslete obě chodidla a změřte jejich délku v nejdelším místě,
  • pro výběr velikosti v tabulce použijte větší naměřený údaj (rozdíl ve velikosti mezi levým a pravým chodidlem je naprosto běžný),
  • při finálním výběru velikosti se určitě řiďte svými zkušenostmi, ale obecně doporučujeme přičíst cca 1 cm k naměřeným údajům při výběru běžecké obuvi a cca 0,5 cm pokud vybíráte halovou obuv.
UKEUROcm
7 40,5  
7,5 41 27
8 42 28
8,5 42,5 28,5
9,5 44 29,5
Verze pro tisk