Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • Položka nebyla zakoupena
  • skončeno (Středa, 12 října, 21:56:59)

Cena Kup teď

249,00 Kč
Prodej uzavřen

Náklady za přepravu
Elektronická pošta (email) 0 Kč

Všechny možnosti

Místo: Šlapanice

Prodejce Ilaa2 (335)
Bojové v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Stav zboží: Nové Doba dodání (od obdržení platby): 1-2 dny

Street Fighter X Tekken

STEAM GIFT

- Hru zasílám ihned po přijetí platby.

- Do poznámek při zakoupení napište email na který má být Steam gift zaslán. Pokud nenapíšete žádný pošlu hru na Váš aurko e-mail.

- Dárek můžete poté využít a přidat hru do svého steam účtu, stáhnout a ihned hrát, nebo jej jednoduše opět někomu poslat.

Info o hře : Tak a je to tu! Dvě nejslavnější bojovky se spolu střetávají a je jen na vás, jakou stranu si vyberete. Hra nabízí přesně 38 zápasníků, rozdělených do dvou skupin podle toho, do jaké ze dvou bojových sérií patří. Za Street Fighter bojuje samozřejmě Ryu, jeho parťák Ken, Chun-Li, Cammy, ale i záporáci jako M. Bison nebo Yuri. Za Tekken tu máme Kazuyu a Heihachiho Mischimu, Kazuyovo syna Jina Kazamu, Ninu Williams, Paula Phoenixe, či kybernetického samuraje Yoshimitsu. Souboje probíhají přesně ve stylu Tekken Tag Tournament, čili dva na dva. Během zápasu si můžete samozřejmě zápasníka vyměnit, čímž lze dosáhnout třeba lepšího komba, i lepší strategie. Bojovníkovi na střídačce se totiž doplňuje zdraví. Bojovníci mají tři typy úderů a kopů. Je zde i ukazatel, po jehož naplnění je možné provést speciální kombo s vysokým poškozením. Používáním komb můžete získat i speciální drahokamy, se kterými lze vylepšit schopnosti vámi ovládaného bojovníka. Kdyby vám nějaká komba nešla, stačí zapnout tutoriál.

Aukro Widget
Verze pro tisk