Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • Položka nebyla zakoupena
  • skončeno (Středa, 12 října, 20:35:00)

Aktuální cena

199,00 Kč
Přihazování skončilo

Náklady za přepravu
Doporučená zásilka 85 Kč
Balík Do ruky 95 Kč
Balík Na poštu 100 Kč
Poštovné zdarma od 2 000 Kč Přeprava ZDARMA

Všechny možnosti

Místo: Domažlice

Prodejce B-aged (323)
Ostatní v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Údaje o společnosti
Chráníme Vaše nákupy až do výše 20 000 Kč.

Přeprava zdarma

Při nákupu nad 2 000 Kč
od B-aged
Doba dodání (od obdržení platby): 7-10 dní

Vítejte v mém virtuálním obchůdku ;)


 

Před příhozem si pročtěte stranu "O mně", kde naleznete veškeré info včetně obchodních podmínek.


 

Krásně zachovalý svícen z amalgámového skla (dvojduté sklo, zevnitř vystříbřené)...stříbření není opadáno, žádná prasklinka ani odštip, jen nějaké jemné povrchové skvrnky, téměř neznatelné, foťák to dost zvýraznil...focení tohoto skla je náročné, nelze vystihnout pravou podobu, stále to hází nějaké odlesky, protože stříbření velmi navyšuje výsledný lesk...je opravdu krásný...v. 8cm, pr. baňaté části 10cm, pr. otvoru pro svíčku 2,5cm...cena je za tento jeden svícen...

Výroba dvojdutého stříbřeného skla se v Čechách objevila kolem roku 1860, kdy doslova okouzlila veřejnost, a výrobky se staly luxusními dekorativními předměty v domácnostech. Po druhé světové válce však jeho výroba skončila.

Příklady:

Poslední obrázek představuje typický rys amalgámového skla. Nejprve se vytvořená dutina vylila sříbřenou vrstvou a poté se otvor zalepil sklovinou.

Dobře zabalím! Na vaše přání odešlu za příplatek 30 Kč jako křehké. Ale u doporučeného balíčku tuto možnost pošta nenabízí.

 

Omlouvám se za případné výpadky detailních fotografií v textu. Vždy se je snažím s Aukro týmem vyřešit co nejrychleji a samotnou by mě těšilo, kdyby již nenastávaly...přesto je to bohužel stále se vracející problém. V případě potřeby si o detailnější fotografie požádejte, odešlu vám je mailem. Děkuji za pochopení.

Verze pro tisk