Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • Položka nebyla zakoupena
  • skončeno (Pátek, 31 března, 00:31:29)

Cena Kup teď

129,00 Kč
Prodej uzavřen

Náklady za přepravu
Obyčejný balík 90 Kč
Cenný balík 115 Kč
Balík Do ruky 150 Kč

Všechny možnosti

Místo: Horní Studenec

Prodejce DoneHoynee (0)
Romány v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Stav zboží: Nové Doba dodání (od obdržení platby): 4-6 dní
Počet stran: 392 Rok vydání: 2008
Vazba: Tvrdá Opotřebení: Nepoškozená
Další informace: Ilustrace, První vydání,

První kniha ze série "Tajemství gobelínu": Probuzení Astarotha (Henry H. Neff; Fragment; 2008):

 

"Max McDaniels vede poklidný život na předměstí Chicaga, ale jen do chvíle, kdy narazí na záhadný keltský gobelín, na kterém je zobrazen mytický výjev z Honu na býka v Cooley. Od toho okamžiku se o Maxe a jeho gobelín zajímá spousta podivných a neznámých lidí. Kvůli svému objevu se dostane až do Rowanské akademie, tajné školy, kde ho čekají úžasné věci: tvorové z říše fantazie, náročná výuka a jeho vlastní observatoř v budově zámku na mořském pobřeží.

Ale čekají ho i věci temné. Když se Max dozví, že na různých místech zeměkoule beze stopy mizí obrazy nevyčíslitelné ceny a nadané děti, ocitne se v křížové palbě odvěkého boje dobra a zla. Má-li přežít, bude se muset spoléhat na skrytou síť agentů a mystiků, na talent svého spolubydlícího a na zvláštní sílu, kterou v sobě objevuje a z které jde strach.

Ve svém románovém debutu autor a ilustrátor Henry H. Neff splétá dohromady fantasy, science fiction, mytologii a folklor. Výsledkem je strhující příběh s nezapomenutelnými postavami a nenapodobitelnou atmosférou kouzla a napětí."

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kniha je nová, nečtená a ve velmi dobrém stavu.

Verze pro tisk