přesnost: největší

seznam nabídek

  • 60
  • 120
  • 180
  • nabídek na stránce
  • 1
  • z
  • 1

Kdybychom chtěli koupit teplákovou soupravu pro ty úplně nejmenší děti, právě v této kategorii to můžeme zařídit. Najdeme tu nabídku teplákových souprav o velikosti 50, což představuje oblečky pro dětičky ve věku od narození zhruba až do jednoho měsíce věku. Jelikož jsou ještě děti v tomto věku příliš malé na to, aby nám ve výběru nějak pomáhaly, je to pouze na nás, na rodičích. Ale nemusíme se ničeho obávat, výběr teplákové soupravy není nic složitého.

Předně nás bude zajímat, jak obleček vypadá. I když nakupujeme pro naše děti, vzhled oblečení nás určitě přitáhne jako první. Prádlo velikosti 50 obecně budeme vybírat na základě našeho vkusu, protože malinké děti ještě nedokáží říct, co by se jim zamlouvalo, takže se nemusíme bát popustit uzdu fantazii a pořídit takový obleček, jaký nám bude připadat hezký. Najdeme tu nejenom klasické jednobarevné modely teplákových souprav, ale i ty s veselými obrázky nebo nápisy.

I když je vzhled prádla důležitý, nejde o jediné kritérium výběru. Kolem malého dítka je spousta starostí a nákupů všeho ostatního, tudíž bude čerstvé rodiče zajímat i cenovka oblečení. A protože se každá ušetřená koruna do rozpočtu velmi hodí, potěší všechny nakupující, že teplákové soupravy tu seženeme v průměru za několik desetikorun. A to se nebavíme o nehezky vypadajících, ale o pěkných kouscích oblečení v dobrém stavu.

Když už mluvíme o stavu, na ten je dobré se při výběru také zaměřit. Někteří rodiče vyžadují pouze skvěle zachovalé prádlo a rádi si za to připlatí, jiným zase nevadí třeba lehké známky opotřebení. V zásadě nejdůležitější je, zda dokáže tepláková souprava splnit svou základní funkci, a to je naše děti zahřát. Pokud ano, nemělo by příliš záležet na to, zda je někde drobná vada, protože oblečky velikosti 50 dětem vydrží pouze velmi krátkou dobu. Ale pochopitelně máme obvykle možnost nakoupit i ty, jež jsou bez naprosto jakýchkoliv vad.