Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • Položka nebyla zakoupena
  • skončeno (Středa, 12 října, 23:49:54)

Aktuální cena

1,00 Kč
Přihazování skončilo

Náklady za přepravu
Osobní převzetí 0 Kč
Osobní převzetí po platbě předem 0 Kč

Všechny možnosti

Místo: Nikolčice

Prodejce petrjirgal (0)
Psi v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku

Tibetská doga štěňata s PP

Rezervujte si štěně z jednoho ze 2 skvělých vrhů z naší chovatelská stanice Dharmapala.

 

Nabízíme zdravá, krásná štěnata tibetské dogy s PP od výstavně velmi úspěšných rodičů. Vhodné k rodině a dětem stejně jako na chov a výstavy. Všichni rodiče jsou ve skvělé kondici, zdraví, mají DKK 0/0 a vyrovnané povahy.

 

1. vrh: JCH, CH Dagpo Sang Se Sang, 72 cm, HD A/A, ED 0/0 , CACIB, BOB + Bódhičitta Siddha Dharmapala, 70 cm, HD A/A, CAC.

2. vrh: CH Ettan Kamalesh Dharmapala, 70 cm, HD A/A, ED A/A, CACIB, BOB + Abhidharma Mani Dharmapala, 68 cm, HD A/A, CAJC.

 


 

Očekávané zbarvení je černá a černá s pálením. Naše štěňata ze všech předchozích vrhů jsou výstavně velmi úspěšná u nás i v zahraničí. Vrhy čekáme v lednu. Jedná se o nepříbuzné psy mimořádné kvality. Štěňata budou několikrát odčervená, plně naočkována, socializována, s výbavou, papíry původu, cestovním pasem, čipem. Ručíme za zdraví štěňat! Chovatelský servis a startovací dávka krmiva je u nás samozřejmostí. Návštěva je u nás vždy vítána. Nabízíme také možnost sledování štěňat on-line kamerou. Štěňátka jsou vždy odchovávána v čistotě, vedena k čistotě a v rodinném prostředí.

 

 Verze pro tisk