Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • Položka nebyla zakoupena
  • skončeno (Středa, 12 října, 19:18:32)

Cena Kup teď

600,00 Kč
Prodej uzavřen

Náklady za přepravu
Kurýrní služba 75 Kč
Balík Na poštu 90 Kč
Balík Do ruky 90 Kč

Všechny možnosti

Místo: Vlašim

Prodejce Scrappy_mc (64)
Ostatní v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Stav zboží: Použité Doba dodání (od obdržení platby): 2-3 dny

Kvalitní a spolehlivý média konvertor určený pro převod médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Tento konvertor je určen pro použití s jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC. Využívá vlnovou délku 1310 nm u příjmu i odesílání dat až na vzdálenost 20 km. Tento média konvertor lze použít i jako samostatné zařízení (nevyžaduje žádné šasi) nebo se šasi TP-LINK 19'. Podporuje automatickou detekcí MDI/MDI-X pro port TX.  Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení. 

Parametry a specifikace:

Standardy a protokoly:
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

Základní funkce:
Poloduplexní/plně duplexní režim přenosu pro port FX
Plně duplexní řízení toku (IEEE 802.3x)
Poloduplexní řízení toku (Backpressure)
Prodlužuje dosah optického vedení až na 20 km
Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení

Porty:
1 port 100M SC
1 port 100M RJ45 (Auto MDI/MDIX)

Síťová média 10BASE-T:
Kabel UTP kategorie 3, 4, 5 (max. 100 m)
EIA/TIA-568 100 Ω STP (max. 100 m)

Síťová média 1000BASE-T:
Kabel UTP kategorie 5, 5e (max. 100 m)
EIA/TIA-568 100 Ω STP (max. 100 m)

Síťová média 1000BASE-FX:

Jednorežimový optický kabel

Indikátory LED:
PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD

Bezpečnost a emise:
FCC, CE

Provozní prostředí:
Provozní teplota: 0–40 ℃
Neprovozní teplota: -40–70 ℃
Provozní vlhkost: 10–90 % nekondenzující
Neprovozní vlhkost: 5–90 % nekondenzující

Napájení:
Externí napájecí adaptér

Rozměry:

94,5 x 73 x 27 mm

 

Zboží je plně funkční, ale použité, proto bez záruky!!

Verze pro tisk