Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • Položka nebyla zakoupena
  • skončeno (Středa, 12 října, 11:50:45)

Cena Kup teď

550,00 Kč
Prodej uzavřen

Náklady za přepravu
Doporučená zásilka 100 Kč
Zásilka do zahraničí 100 Kč
Dobírka 200 Kč

Všechny možnosti

Místo: Velká Británie

Prodejce Ezio13 (306)
Akční v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Stav zboží: Použité Výrobce: Activision

Transformers: Fall of Cybertron

 

TRANSFORMERS: Fall of Cybertron vás přenese do posledních momentů planety Cybertron, kde prožijete nejtemnější hodiny apokalyptické války mezi Autoboty a Deceptikony. Vydejte se na adrenalinovou jízdu plnou různorodých misí a masivních bojišť navržených podle unikátních schopností jednotlivých Transformers. Bojujte za obě strany v těch největších bitvách vedoucích k legendárnímu vyvržení z domovské planety.

- Děj zasazený na zdevastované post-apokalyptické planetě Cybertron vrhne hráče do epického příběhu TRANSFORMERS, který budou moci sledovat ze strany Autobotů i Deceptikonů.

- Zdevastovaný Cybertron nabízející k prozkouzkoumání desítky lokací jako například Iacon Wasteland nebo The Sea of Rust.

- Každý Transformer je vybaven unikátními schopnostmi a zbraněmi, které jsou specifické pro danou misi. Například CLIFFJUMPER se dokáže zneviditelnit a zneškodnit protivníky, aniž by si ho někdo všiml nebo OPTIMUS PRIME schopný povolat útok artilerie.

- TRANSFORMERS: Fall of Cybertron obsahuje dosud nejrobustnějším editor Transformerů, ve kterém si hráči mohou postavit Transformera přesně podle svých představ, ať už jde o jednotlivé části, barvy, typy vozidel, zbraně nebo schopnosti. S takto vytvořeným Transformerem je pak možné bojovat v brutálních soubojích jeden na jednoho!

  

Verze pro tisk