Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • Položka nebyla zakoupena
  • skončeno (Čtvrtek, 23 března, 15:00:16)

Cena Kup teď

180,00 Kč
Prodej uzavřen

Náklady za přepravu
Cenné psaní 60 Kč
Cenný balík 79 Kč
Kurýrní služba 89 Kč

Všechny možnosti

Místo: Zlín Malenovice

Prodejce ondrejsladky (489)
Chovatelské potřeby v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Údaje o společnosti
Stav zboží: Nové Doba dodání (od obdržení platby): 1-2 dny


D-50 PLUS

s vysokým obsahem bílkovin, je kompletní vločkové krmivo pro diskuse. Má nejen vysokou nutriční hodnotu a optimální výběr aminokyselin, ale je také snadno přizpůsobitelný a chutný. D-50 PLUS obsahuje celou škálu vitamínů a minerálů. Ryby se pravidelně krmené s tímto krmením jsou velmi vitální a zdravé, a jejich zbarvení je intenzivní. Obsah astaxantinu zvyšuje červené a oranžové barvy zvlášť rychle. Vitamin B1 a hořčík poskytují vynikající antistresové a uklidňujících vlastnosti, rychle snížují nervozitu a plachost. Ryby jsou klidnější během přepravy a mají větší chuť ke tření. Toto speciální krmivo obsahuje i BETA 1.3/1.6-GLUCAN, přirozený imunitní stimulátor, posiluje imunitní systém a chrání zdraví vašich ryb přirozeně. D-50 PLUS je vhodná i pro krmení všech ostatních akvarijních ryb, sladkovodních a mořských, zvláště těch s nutričními požadavky.

Kompletní krmivo pro okrasné ryby.
Složení: ryby a rybí deriváty, výtažky rostlinné bílkoviny, měkkýši a korýši (včetně chobotnice min. 8%, krill moučka min. 3%), obiloviny (včetně ovesných vloček 1%), masa a živočišných derivátů, deriváty rostlinného původu, řasy (včetně Haematococcus Pluvialis * min. 0,6%, Spirulina platensis min. 0,5%), kvasnice, oleje a tuky, minerální látky.

Doplňkové látky: vitamin A 52 500 IU / kg, vitamin D3 3 150 IU / kg, vitamin E (alfa-tokoferol acetát) 202,5 mg / kg, vitamin C (kyselina askorbová fosfát) 1 665 mg / kg, beta-karoten 150 mg / kg, barevné s astaxanthin 116 mg / kg, lecitin. Barevné s EU-dovoleno další látky. S EU-povoleno antioxidanty.

Analýza: hrubý protein 50,0%, surový tuk 7,0%, hrubá vláknina 3,0%, hrubý popel 9,0%, vlhkost 6,0%. * Haematococcus Pluvialis - přírodní zdroj astaxanthinu

 

Baleno v náhradním obalu a odváženo z chovatelského balení

 

Osobní převzetí je možná v prodejně

Akvabazar.eu

Sokolovská 1154

Zlín Malenovice

 

Prohlédněte si i mé další aukce, ušetříte na poštovném.

 

Aukro Widget

 

Verze pro tisk