Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • Položka nebyla zakoupena
  • skončeno (Středa, 12 října, 09:59:03)

Cena Kup teď

385,00 Kč
Prodej uzavřen

Náklady za přepravu
Obyčejný balík 74 Kč
Cenný balík 107 Kč
Balík Na poštu 108 Kč
Poštovné zdarma od 3 000 Kč Přeprava ZDARMA

Všechny možnosti

Místo: ČR

Prodejce lolvajs (1439)
Ostatní v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Chráníme Vaše nákupy až do výše 20 000 Kč.

Přeprava zdarma

Při nákupu nad 3 000 Kč
od lolvajs
Stav zboží: Nové Doba dodání (od obdržení platby): 1-2 dny


Těstovinka
vám umožní dokonale uvařit špagety a ostatní druhy těstovin. Ušetří vám čas a energii.Můžete odměřovat, vařit, slévat, servírovat, uchovávat a znovu ohřívat těstoviny s použitím pouze 2 částí, víka a nádoby.
Jednoduše naplňte nádobu požadovaným množstvím těstovin a odpovídajícím množstvím vody, až do maxima 6 porcí (např. zhruba 500g špaget nebo k rysce označující maximální úroveň) a uvařte v mikrovlnné troubě v nezakryté nádobě. V průběhu doby vaření není třeba těstoviny kontrolovat, míchat nebo upravovat výkon mikrovlnné trouby.
Zbylé těstoviny můžete také uchovat v nádobě v lednici a pak je v ní znovu ohřívat na 600 W. Stačí pouze přidat trošku vody a víko dát do polohy ‘otevřeno’.
Těstovinka má unikátní zaoblený design, který umožňuje cirkulaci vody všude kolem těstovin a tím je zabráněno slepení nebo rozvaření. Vaše mikrovlnná trouba zůstane čistá a spolehlivě chráněná před stříkanci.

Možnosti použití:
Ideální pro všechny: jednotlivce i rodinné vaření. Těstovinku mohou snadno používat i teenageři, nebo starší děti, které si snadno sami připraví těstoviny bez toho, aniž by museli používat sporák nebo manipulovat s hrncem plným vařící vody. Ideální také pro studenty, nebo ty, kteří mají pro vaření k dispozici pouze mikrovlnnou troubu.
Skvělé na přípravu výživného občerstvení, před nebo po cvičení, vzhledem k tomu, že jsou těstoviny komplexních sacharidů, které dodávají energii uvolňovanou postupně.
Není doporučeno vařit v Těstovince určité druhy těstovin jako jsou lasagne, tagliatelle hnízda, rýžové nudle (vermicelli), cannelloni, a další druhy, které vyžadují méně než 3 minuty vaření, nebo ingredience na bázi brambor - gnocchi a špecle.
Objem: 3l
Výška: 17cm
Šířka 24cm


  

Verze pro tisk