Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • Položka nebyla zakoupena
  • skončeno (Sobota, 15 října, 08:16:12)

Cena Kup teď

850,00 Kč
Prodej uzavřen

Náklady za přepravu
Balík Do ruky 99 Kč
Poštovné zdarma od 2 500 Kč Přeprava ZDARMA

Všechny možnosti

Místo: Hodonín

Prodejce kazatelak (625)
Rostliny v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Údaje o společnosti
Chráníme Vaše nákupy až do výše 20 000 Kč.

Přeprava zdarma

Při nákupu nad 2 500 Kč
od kazatelak
Doba dodání (od obdržení platby): 1-2 dny

Citrónovník - velký strom

Z nabídky našeho zahradnictví pro Vás máme připravenou akční nabídku citrusovníků. Tento fenomén poslední doby pro Vás máme pouze nyní za tuto velmi akční cenu.

!!! Velký strom citrónovník!!!

! Ke každé rostlině je hnojivo zdarma!

Citrusy jsou nenáročné rostliny, které nevyžadují přílišnou péči, nebo jinou časovou náročnost. Citrus má ideálně rád světlejší místo ve Vaší domácnosti, skleníku, nebo zimní zahradě. Ale není podmínkou, aby byl umístěn přímo vedle okna apod. Zálivka je zapotřebí vždy, když celý květináč proschne. Jakmile bude citrus příliš lehký, tak prolít vodou a zase vyčkat, jakmile proschne. To záleží na umístění v bytě, teplotě pokoje atd. Ale podobně zaléváte i klasické pokojové květiny. Citrusovník nepohrdne i hnojením, které je dobré aplikovat jednou za 2-3 týdny klasickým hnojivem na citrusy, či obdobným složením podobným hnojivem. Samozřejmě je máme také v nabídce za skvělé ceny a není problém je přibalit do Vaší zásilky.

Citrusy nádherně voní, obzvláště v době květenství a plodu. Proto nemusíte utrácet za drahé osvěžovače vzduchu a jiné vůně, cittrus vykoná tuto službu za ně a zdarma. Mimo to je velmi dekorativní na pohled, obzvláště v sezoně, kdy kvete a má plody. Návštěvy budou žasnout, závidět a ptát se, kde jste citrus sehnali.

Výhodou domácích vypěstovaných mandarinek, či citronů je, že jsou Vaše vlastní, bez různých postřiků, urychlovačů, či jiných chemických látek, či umělých procesů dozrávání. Sami uvidíte tu rozdílnou chuť, kterou Vám poskytnou.

Rostliny pěstujeme a zasíláme již velmi mnoho let, zárukou je Vám naše zahradnictví a kamenný obchod. Při zasílání nehrozí vůbec žádné poškození, jsou velmi důkladně baleny, fixovány a izolovány.

Výška rostliny s květináčem je přibližně 0,6-0,7 m.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte se zeptat na info@citrus-shop.cz

Děkujeme

Při odesílání rostliny zasíláme naším zákazníkům informační smsku, aby rostlinu na druhý den čekali. V nabídce máme mnoho dalších exotických rostlin, podívejte se na ostatní aukce.

Budeme se těšit na Vaše dotazy a přejeme mnoho pěstitelských úspěchů.

V dalších aukcích nabízíme mnoho exotických rostlin dárků. Vždy platíte pouze jedno poštovné, i když nakoupíte v dalších aukcích.

Verze pro tisk