Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • 7 osob přihazovalo , vyhrává I...y
  • skončeno (Pátek, 21 dubna, 20:40:41)
Náklady za přepravu
Cenný balík 185 Kč

Všechny možnosti

Místo: Česká republika

Prodejce soukromeveci15 (67)
Rádia v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Doba dodání (od obdržení platby): 1-2 dny

 

Nabízím Vám moc krásné a zachovalé rádio , rádio jsem fotil venku na přirozeném světle, v některých místech se leskne, není tam nic poškozené !!!!! Na některých fotkách je špatný odlesk, je opravdu v TOP STAVU,MINIMÁLNĚ POUŽITÉ, bylo skladováno v naší chalupě přes 25 let, v suché skříni, takže ani není vybledlé, bylo zaprášené, já jsem ho jen trochu očistil jemným vlhkým hadříkem, možná se najde na něm nějaká malinká odřenina, ale úplně ani ne milimetr, funkčnost nezkoušena, nemám ani přesnou anténu a nevím jak se to šteluje nebo co a jak. Opravdu tomu nerozumím. Jesli by jste chtěli více fotek napište si o ně prosím, budu se vám snažit vyjít maximálně vstříc. 


 , budu nabízet více podobných věcí - podívejte na mé další aukce -


 Rozprodej rodinných věcí ze soukromé sbírky.

Vidíte to co kupujete, tak i dostanete. Chtěl bych Vás i pozvat na další mé aukce co budu konat. Příhozy neruším. Když budete chtít pošlu víc FOTO. Vše co budu prodávat jde od 1 kč, nejsem expert tak Vás nechám ohodnotit věc Vaším přihazováním. V aukcích budu vystavovat i aukce s německou tématikou 2 sv. války.

Proto zde musí být toto:

Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji!

Protože se jedná o předměty různého stáří, používání, opotřebení, původu, nedávám na předměty žádnou záruku.

 

Přeji Vám hezkou a ničím nerušenou aukci. Verze pro tisk