Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • Položka nebyla zakoupena
  • skončeno (Středa, 12 října, 15:40:47)

Cena Kup teď

589,00 Kč
Prodej uzavřen

Náklady za přepravu
Obyčejné psaní 55 Kč
Doporučená zásilka 69 Kč
Poštovné zdarma od 7 777 Kč Přeprava ZDARMA

Všechny možnosti

Místo: -

Prodejce XGLukecz (9242)
Zábavné v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Údaje o společnosti
Chráníme Vaše nákupy až do výše 20 000 Kč.

Přeprava zdarma

Při nákupu nad 7 777 Kč
od XGLukecz
Stav zboží: Nové

Takže jste si mysleli, že party skončila? Naopak, teprve začala a Mario a jeho přátelé jsou zpět ve zcela nové zábavné rodinné hře Mario Party 9, kterou uvedeme na trh v České republice, pro konzoli Nintendo Wii a to již 2. března 2012. Nejnovější pokračování populární série Mario Party přináší zcela nové herní módy, souboje proti šéfům a mnoho hratelných postav z houbového království. Součástí této party bude chtít být skutečně každý.

Nejnovější přírůstek ze série Mario Party vás donutí být o krok napřed před vašimi soupeři, abyste posbírali co nejvíce hvězdiček a porazili Bowsera. Bowser a jeho kamarádi ukradli všechny hvězdičky na obloze a je jen na vás, abyste je vrátili zpět a stali se Super Star. Party Adventure, nový herní mód, přepisuje běžná pravidla Mario Party. Až 4 hráči najednou se mohou pohybovat v jednom vozidle a střídají se jako kapitán vozidla, které pomáhá zjednodušit hru a dovolí skutečně všem zapojit se do akce. Novou strategií je najít nejlepší trasu a pozice a zároveň vytlačit soupeře do komplikovanějších míst. Tento mód vás také donutí pracovat i soupeřit s vašimi rivaly v rámci mnoha zajímavých mini her. Těch je v Mario Party 9 více než 80 a nadchnou všechny Mariovi fanoušky. Vyzkoušíte si například pečení pizzy, unikání ze strašidelných zámků nebo závodění na sněžných skútrech.

Co nás čeká?

  • Boss souboje.
  • Skákačka, sbírání hvězdiček a zachraňování princezny. Klasický Mario.
Dodání cca 1-19p dnů od zaplacení.
Aukro Widget
PODÍVEJTE SE I NA MÉ OSTATNÍ AUKCE - jedno poštovné

   
  


(Kliknutím na obrázek zobrazíte příslušné aukce! Tak se nebojte a objevte svět her!)

Pokud máte zájem o nějakou jinou PC, PSP, PS2, PS3, X360, Wii, DS hru kterou nemám v nabídce tak si napište :-) rád vám jí vystavím XGLukecz@seznam.cz
Verze pro tisk