Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
0 euro bankovka EEAB 2018-1 BRATISLAV(S)KÝ HRAD CHYBOTISK !!! - Sběratelství
0 euro bankovka EEAB 2018-1 BRATISLAV(S)KÝ HRAD CHYBOTISK !!! - Sběratelství
1 z 1

0 euro bankovka EEAB 2018-1 BRATISLAV(S)KÝ HRAD CHYBOTISK !!!

Kup teď
Cena
1 199 Kč

nebo
Doprava a platba
Zásilkovna ČR přes Aukro na výdejní místo Od 87 Kč
Mezinárodní přeprava 100 Kč
Cenné psaní 145 Kč
Doba dodání 7-10 dní
Kartou online
Bankovním převodem
Podrobnosti
0 euro bankovka EEAB 2018-1 BRATISLAV(S)KÝ HRAD CHYBOTISK !!!
Popis předmětu
Informace od prodejce
Sběratelská oblast
Kód zboží

V nabídce na prodej 0 EURO suvenír EEAB 2018-1 BRATISLAVKÝ HRAD.  Jedná se o chybotisk. V názvu Bratislavský hrad chybí "s", na bankovce je tedy napsáno Bratislavký hrad místo Bratislavský hrad.

 

 

Samozřejmostí je kvalitní balení, které chráni bankovky před prohnutím nebo jiným poškozením. Všechny bankovky jsou v UNC sběratelské kvalitě. Platba možná i v EUR, před platbou v EUR mě prosím kontaktujte.

 

K dispozici český i slovenský bankovní účet ve FIO bance. 

 

 

For buyers outside of Slovak or Czech republic - please contact me before paying regarding shipping cost for your country of residence. / Für Käufer außerhalb der Slowakei oder der Tschechischen Republik kontaktieren Sie mich bitte vor der Zahlung, um die Versandkosten für Ihr Land zu ermitteln.

V nabídce na prodej 0 EURO suvenír EEAB 2018-1 BRATISLAVKÝ HRAD. Jedná se o chybotisk. V názvu Bratislavský hrad chybí "s", na bankovce je tedy napsáno Bratislavký hrad místo Bratislavský hrad. Samozřejmostí je kvalitní balení, které chráni bankovky před prohnutím nebo jiným poškozením. Všechny bankovky jsou v UNC sběratelské kvalitě. Platba možná i v EUR, před platbou v EUR mě prosím kontaktujte. K dispozici český i slovenský bankovní účet ve FIO bance. For buyers outside of Slovak or Czech republic - please contact me before paying regarding shipping cost for your country of residence. / Für Käufer außerhalb der Slowakei oder der Tschechischen Republik kontaktieren Sie mich bitte vor der Zahlung, um die Versandkosten für Ihr Land zu ermitteln.

Nabídka č. 7053540522 Vystaveno 01.07. 08:07 Zobrazení: 32