Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
093 Stará medaile, známka? Rakousko-Uhersko - Numismatika
093 Stará medaile, známka? Rakousko-Uhersko - Numismatika
093 Stará medaile, známka? Rakousko-Uhersko - Numismatika
093 Stará medaile, známka? Rakousko-Uhersko - Numismatika
1 z 3

093 Stará medaile, známka? Rakousko-Uhersko

(7046115255)
3 přihazovali
13 Kč
Ukončeno v pátek 29. 9. 2023, 20:59:34
Vyhráno uživatelem R...t
10 sledovalo
3 přihazovali
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Historie přihazování

Stav nafocen. Rozprodej velké sbírky mincí.

Nálezový a neupravovaný stav předmětu. Dobový originál.

Nálezový stav.

Stav nafocen.


Koukněte i na moje ostatní aukce.


Při vydražení více aukcí, a pokud to charakter a rozměry předmětu dovolí, účtuji jedno přepravné!!!


Pokud vyhrajete aukci, prosím do 48 hodin u vyplnění karty přepravy a úhradu za aukci do 7 kalendářních dnů, pokud se nedomluvíme jinak. Vydražený aukce odesílám zpravidla do 24 hodin od připsání peněz na účet.


Na dobírku nezasílám!!!


Cenu přepravy hradí kupující. Příhozem souhlasíte a akceptujete cenu přepravy, která zahrnuje i balné. V případě křehkých předmětů, bude balík zalepen bezpečnostní páskou s nápisem " Křehké".


Příhoz si řádně rozmyslete a pokud věc nechcete, tak nepřihazujte!! Příhozy opravdu neruším, pouze u kupujících s negativním komentářem si vyhrazuji právo příhoz kdykoli zrušit. Děkuji za pochopení.


Na Slovensko zasílám pouze Zásilkovnou, dle podmínek Zásilkovny. Standartní balík do 5 kg, a rozměrů 50 x 40 x 30 cm. Nadrozměrný balík do 10 kg, a rozměrů 60 x 50 x 40cm

Stav nafocen. Rozprodej velké sbírky mincí.Nálezový a neupravovaný stav předmětu. Dobový originál.Nálezový stav.Stav nafocen.Koukněte i na moje ostatní aukce.Při vydražení více aukcí, a pokud to charakter a rozměry předmětu dovolí, účtuji jedno přepravné!!!Pokud vyhrajete aukci, prosím do 48 hodin u vyplnění karty přepravy a úhradu za aukci do 7 kalendářních dnů, pokud se nedomluvíme jinak. Vydražený aukce odesílám zpravidla do 24 hodin od připsání peněz na účet. Na dobírku nezasílám!!!Cenu přepravy hradí kupující. Příhozem souhlasíte a akceptujete cenu přepravy, která zahrnuje i balné. V případě křehkých předmětů, bude balík zalepen bezpečnostní páskou s nápisem " Křehké".Příhoz si řádně rozmyslete a pokud věc nechcete, tak nepřihazujte!! Příhozy opravdu neruším, pouze u kupujících s negativním komentářem si vyhrazuji právo příhoz kdykoli zrušit. Děkuji za pochopení.Na Slovensko zasílám pouze Zásilkovnou, dle podmínek Zásilkovny. Standartní balík do 5 kg, a rozměrů 50 x 40 x 30 cm. Nadrozměrný balík do 10 kg, a rozměrů 60 x 50 x 40cm
Nabídka č. 7046115255Zobrazení: 47