Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
SKONČENO
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

Podobné nabídky ke skončené nabídce

11 knih němčina (Deutsch im Aussenhandel, slovníky, ...) - Učebnice
11 knih němčina (Deutsch im Aussenhandel, slovníky, ...) - Učebnice
11 knih němčina (Deutsch im Aussenhandel, slovníky, ...) - Učebnice
11 knih němčina (Deutsch im Aussenhandel, slovníky, ...) - Učebnice
11 knih němčina (Deutsch im Aussenhandel, slovníky, ...) - Učebnice
11 knih němčina (Deutsch im Aussenhandel, slovníky, ...) - Učebnice
11 knih němčina (Deutsch im Aussenhandel, slovníky, ...) - Učebnice
1 z 6
Použité

11 knih němčina (Deutsch im Aussenhandel, slovníky, ...)

Skončeno
Cena
595 Kč
Ukončeno v neděli 30. 6. 2024, 12:40:56
Doprava a platba
Balíkovna Od 63 Kč
Osobní převzetí
Stříbro
Kartou online
Bankovním převodem
Podrobnosti
11 knih němčina (Deutsch im Aussenhandel, slovníky, ...)
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
delší doba používání, funkční produkt

Stav dle popisu a foto. Více foto (nebo lepší kvalita) zde: Sada 05


Foto: https://photos.app.goo.gl/HXTjuY3kgdQowiUj8 a zde: https://photos.app.goo.gl/aChg9ASfHL7eofwy9


- Německo - český, česko - německý slovník - 2 díly František Widimský, 1982, 1990 stran, bez přebalu - velmi zachovalé

- Německo - český, česko - německý slovník - 2 díly František Widimský, 1982, bez přebalu- velmi zachovalé

- Česko - německý technický slovník - A. Naxerová, SNTL 1970, 1095 stran, bez přebalu, asi na 500 stranách skvrna od vysušené tekutiny bez vlivu na čitelnost textu - není skoro vidět.

- Německo český slovník výpočetní techniky - sestavil Oldřich Minihofer, 1989. s přebalem, velmi dobrý stav, 590 stran 

- Karl-Dieter Bunting, Dorothea Ader - Fremdworter - lexikon, 1992, 272 stran, lamino desky, velmi dobrý stav, podpis majitele

- Německo - český, česko - německý slovník - Josef Beneš - 1972 - 483 stran, bez přebalu, mírně zkosená vazba

- Česko - německá konverzace - Karel Jungwirth - 1963, bez přebalu, dobrý stav, natržená vazba

- Česko německá konverzace - Veronika Bendová, SPN 1973, brožovaná, mírně odřená obálka, zežloutlé listy


Deutsch im Aussenhandel - obchodní němčina - detailní foto zde: https://photos.app.goo.gl/aChg9ASfHL7eofwy9

- SPN 1961, autor: František Soukup, Wanda Heczková, Ivan Krcha - 338 stran

Německý jazyk. Učebnice. Látka příručky, určené nejen studujícím ekonomiky zahraničního obchodu i pracovníkům v praxi, je rozvržena kromě části úvodní a slovníkové do čtyř základních dílů. Výkladová část každé lekce obsahuje ukázkový dopis, týkající se určité obchodní operace, přehled nejdůležitějších slov a vazeb, někdy i poučení k jeho obsahu z hlediska organizace a techniky obchodu. Praktická cvičení jsou zaměřena k osvojení si stylistických obratů s pokyny k samostatnému vypracování dopisů na daná témata

- stav velmi dobrý - bez přebalu


hmotnost 5 kg


Doprava a poštovné:

1. Pokud je u aukce na výběr jen balík na poštu (tedy balík bude mít pravděpodobně hmotnost přes 5 kg), znamená to, že Vám bude zaslána zásilka na balíkovnu https://www.balikovna.cz/cs/vyhledat-balikovnu , což jsou v praxi pobočky České pošty a smluvní partneři.

Pokud byste měli přesto zájem o zásilkovnu, dejte vědět. Pokud po zvážení bude mít zabalená zásilka méně než 5 kg, ozvu se vám.


2. V případě výhry více aukcí Vám sdělím celkové poštovné po vyhrané aukci.

Do celkové hmotnosti 10 kg bude max. cena 75 Kč za balík v případě, že si vyberete Zásilkovnu (max. 5 kg) nebo balíkovnu (max. 10 kg) ( https://www.balikovna.cz/cs/vyhledat-balikovnu ).

Na balíkovnu je sice možné posílat až 15 kg zásilky, ale z hlediska manipulace s balíky a vyššími nároky na balení tuto variantu nenabízím.


3. V případě celkové hmotnosti nad 10 kg přichází v úvahu zaslání ve více zásilkách. 1 ks zásilka = 75 Kč


 Čtěte prosím Informace od Prodejce (vedle záložky Náklady na přepravu a platba) 

Stav dle popisu a foto. Více foto (nebo lepší kvalita) zde: Sada 05 Foto: https://photos.app.goo.gl/HXTjuY3kgdQowiUj8 a zde: https://photos.app.goo.gl/aChg9ASfHL7eofwy9 - Německo - český, česko - německý slovník - 2 díly František Widimský, 1982, 1990 stran, bez přebalu - velmi zachovalé - Německo - český, česko - německý slovník - 2 díly František Widimský, 1982, bez přebalu- velmi zachovalé - Česko - německý technický slovník - A. Naxerová, SNTL 1970, 1095 stran, bez přebalu, asi na 500 stranách skvrna od vysušené tekutiny bez vlivu na čitelnost textu - není skoro vidět. - Německo český slovník výpočetní techniky - sestavil Oldřich Minihofer, 1989. s přebalem, velmi dobrý stav, 590 stran - Karl-Dieter Bunting, Dorothea Ader - Fremdworter - lexikon, 1992, 272 stran, lamino desky, velmi dobrý stav, podpis majitele - Německo - český, česko - německý slovník - Josef Beneš - 1972 - 483 stran, bez přebalu, mírně zkosená vazba - Česko - německá konverzace - Karel Jungwirth - 1963, bez přebalu, dobrý stav, natržená vazba - Česko německá konverzace - Veronika Bendová, SPN 1973, brožovaná, mírně odřená obálka, zežloutlé listy - Deutsch im Aussenhandel - obchodní němčina - detailní foto zde: https://photos.app.goo.gl/aChg9ASfHL7eofwy9 - SPN 1961, autor: František Soukup, Wanda Heczková, Ivan Krcha - 338 stran Německý jazyk. Učebnice. Látka příručky, určené nejen studujícím ekonomiky zahraničního obchodu i pracovníkům v praxi, je rozvržena kromě části úvodní a slovníkové do čtyř základních dílů. Výkladová část každé lekce obsahuje ukázkový dopis, týkající se určité obchodní operace, přehled nejdůležitějších slov a vazeb, někdy i poučení k jeho obsahu z hlediska organizace a techniky obchodu. Praktická cvičení jsou zaměřena k osvojení si stylistických obratů s pokyny k samostatnému vypracování dopisů na daná témata - stav velmi dobrý - bez přebalu hmotnost 5 kg Doprava a poštovné: 1. Pokud je u aukce na výběr jen balík na poštu (tedy balík bude mít pravděpodobně hmotnost přes 5 kg), znamená to, že Vám bude zaslána zásilka na balíkovnu https://www.balikovna.cz/cs/vyhledat-balikovnu , což jsou v praxi pobočky České pošty a smluvní partneři. Pokud byste měli přesto zájem o zásilkovnu, dejte vědět. Pokud po zvážení bude mít zabalená zásilka méně než 5 kg, ozvu se vám. 2. V případě výhry více aukcí Vám sdělím celkové poštovné po vyhrané aukci. Do celkové hmotnosti 10 kg bude max. cena 75 Kč za balík v případě, že si vyberete Zásilkovnu (max. 5 kg) nebo balíkovnu (max. 10 kg) ( https://www.balikovna.cz/cs/vyhledat-balikovnu ). Na balíkovnu je sice možné posílat až 15 kg zásilky, ale z hlediska manipulace s balíky a vyššími nároky na balení tuto variantu nenabízím. 3. V případě celkové hmotnosti nad 10 kg přichází v úvahu zaslání ve více zásilkách. 1 ks zásilka = 75 Kč Čtěte prosím Informace od Prodejce (vedle záložky Náklady na přepravu a platba)

Nabídka č. 7062362189 Vystaveno 31.05. 12:05 Zobrazení: 12