142. BAROKNÍ ERB, masa, sádra? 57x52 - Starožitnosti a umění
142. BAROKNÍ ERB, masa, sádra? 57x52 - Starožitnosti a umění
142. BAROKNÍ ERB, masa, sádra? 57x52 - Starožitnosti a umění
1 z 2

142. BAROKNÍ ERB, masa, sádra? 57x52

Kup teď
Cena
19 999 Kč

nebo
Doprava a platba
Osobní převzetí
Praha
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
142. BAROKNÍ ERB, masa, sádra? 57x52
Popis předmětu

celková velikost 57X52


Budu vděčný od zdejších znalců za jakékoliv info k erbu. Moc děkuji
stav viz foto


U TOHOTO PŘEDMĚTU, OSOBNÍ ODBĚR POUZE V PRAZE!!!

Nakupujte u spolehlivého českého prodejce. Sledujte i další naše aukce.

Přihozením v naši aukci souhlasíte s podmínkami:

Stav viz foto, barevný odstín může zkreslovat, foceno s bleskem i bez! Při platbě udejte jako variabilní symbol číslo aukce, či jedné z aukcí!!! Ideálně přidejte do vzkazu pro příjemce název vydražené položky. Platbu je nutné provésti do 10ti pracovních dnů, a to pouze na účet předem. Pokud nebude aukce do udané doby uhrazena, máme jí za zmařenou a neplatnou .


Pokud by se vyskytl v naši aukci jakýkoliv problém, jsme připraveni jej řešit ku vzájemné spokojenosti, jsme lidi 😀 Osobní odběr na smluvené adrese v PRAZE 4, ale vždy s předešlou platbou na účet. 

celková velikost 57X52 Budu vděčný od zdejších znalců za jakékoliv info k erbu. Moc děkuji stav viz foto U TOHOTO PŘEDMĚTU, OSOBNÍ ODBĚR POUZE V PRAZE!!! Nakupujte u spolehlivého českého prodejce. Sledujte i další naše aukce. Přihozením v naši aukci souhlasíte s podmínkami: Stav viz foto, barevný odstín může zkreslovat, foceno s bleskem i bez! Při platbě udejte jako variabilní symbol číslo aukce, či jedné z aukcí!!! Ideálně přidejte do vzkazu pro příjemce název vydražené položky. Platbu je nutné provésti do 10ti pracovních dnů, a to pouze na účet předem. Pokud nebude aukce do udané doby uhrazena, máme jí za zmařenou a neplatnou . Pokud by se vyskytl v naši aukci jakýkoliv problém, jsme připraveni jej řešit ku vzájemné spokojenosti, jsme lidi 😀 Osobní odběr na smluvené adrese v PRAZE 4, ale vždy s předešlou platbou na účet.

Nabídka č. 7050933547 Vystaveno 03.04. 14:04 Zobrazení: 13