Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
205/50R17 93T ZIMNI PNEU WINTER 3A - DOPRAV ZDARMA - Pneumatiky
205/50R17 93T ZIMNI PNEU WINTER 3A - DOPRAV ZDARMA - Pneumatiky
1 z 1
Nové

205/50R17 93T ZIMNI PNEU WINTER 3A - DOPRAV ZDARMA

Skončeno
4x zakoupeno
1 050 Kč
Ukončeno v úterý 12. 3. 2024, 10:53:02
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží
Doprava a platba
Kurýr Zdarma
Kurýr s dobírkou 150 Kč
Osobní převzetí
NIEKAZANICE
Doba dodání 1-2 dny
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
205/50R17 93T ZIMNI PNEU WINTER 3A - DOPRAV ZDARMA
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Průměr
Značka
Hmotnostní index
Rychlostní index
Šířka
Profil
  • O FIRMĚ
  • NAŠE NABÍDKA
  • RECENZE
  • PŘIDEJ DO OBLÍBENÝCH
  • PRAVIDLA
Vítáme Vás na naší aukci
 
PLATBYČÍSLO ÚČTU:
6933358001/5500
ZÁSILKA

Zboží je zasílané kurírní přepravou službou DPD

Zásiky jsou prováděne jen v pracoví dny.
Doričení do 24 nebo 48h.

DOKUMENTY
Naše společnost vystavuje české faktury s 21% DPH nebo bez DPH (-23% deklarované hodnoty zboží) pro osoby registrované jako plátce DPH- EU.
KDE NÁS NAJDETE
 

 

205/50R17 93T ZIMNI PNEU VZOR WINTER 3A - TARGUM

Specifikace
Rozměr
205/50R17
Sezóna
ZIMNI
Typ dezénu
WINTER 3A
Index nosnosti
93
Index rychlosti
T-190KMH
Záruka
5 LET
Číslo homologace
Jakost
I
Rok výroby
2023
Popis předmětu

Zimní celoprotektorované pneumatiky vzor dezénu stejný jako u pneumatiky Michelin Alpin 3.  

Asymetrický dezén převažuje nad smšrovým zejména pokud jde o charakteristiky boční trakce (boční drift boční přilnavost) a odolnost proti nerovnoměrnému opotřebení a předčasnému opotřebení bočních žeber. U asymetrických pneumatik vnější čelní strana dezénu má tvrdší prvky vzoru, které zlepšují odolnost vůči bočnímu stahování a zajišťuje rovnoměrnější rozložení tlaku na pneumatiku při průjezdu zatáčkami. Co přináší menší opotřebení bezénu samotné pneumatiky. Zevní vzor čelní strany dezénu díky své husté kresbě zajišťuje skvělé odvádění vody, co přináší dobrou přilnavost při provozu, brzdění a během zrychlení.


Jsou to pneumatiky I. jakosti, certyfikátem, homologaci
E20 108R-000203 a známkou bezpečnosti

 

S touto skutečností poskytujeme na nabízené pneumatiky
5 letou záruku


Zboží je zasílané kurírní přepravou službou.
Zásiky jsou prováděne jen v pracoví dny.
Doričení do 48h


***

Váženy zákazníku maš 14 dnů od chvíle obdržení zásilky na vráceni bez uvedení důvodu. Pneumatiky nesmí nést známky použití a musí byt vraceny se všema doručenými doklady.

***

Všechny zásilky jsou pojištěné a zabalené takovým způsobem, když je zákazník chce vidět při odběru nemusí je rozbalovat. Zaručujeme vysokou kvalitu našich zásilek proto nekupuješ dle přísloví kočku v pytli. Přidej se k tisícům spokojených zákazníků aukra.

***

Vyplnění formuláře ve volbě doručení, ihned po provedeném nákupu usnadní, a tím samým urychlí realizaci objednávky. Během nákupu u naši firmy máte stálou možnost sledování postupu realizace své objednávky. Na email od nás obdržíš číslo své zásilky, diky kterému kdykoliv můžeš zjistit stav své objednávky.


!!! SUPER CENA !!!


Možnost osobního převzetí v sídle společnosti s možností montáži zakoupených pneumatik na adrese Niekazanice č.p.45
(5km do Úvalna).
Ujisti se, že nákupy u nás jsou opravdu bezpečné!!!
Galérie předmětu


 

  • O FIRMĚ
  • NAŠE NABÍDKA
  • RECENZE
  • PŘIDEJ DO OBLÍBENÝCH
  • PRAVIDLA
O FIRMĚ NAŠE NABÍDKA RECENZE PŘIDEJ DO OBLÍBENÝCH PRAVIDLA Vítáme Vás na naší aukci PLATBY ČÍSLO ÚČTU: 6933358001/5500 ZÁSILKA Zboží je zasílané kurírní přepravou službou DPD Zásiky jsou prováděne jen v pracoví dny. Doričení do 24 nebo 48h. DOKUMENTY Naše společnost vystavuje české faktury s 21% DPH nebo bez DPH (-23% deklarované hodnoty zboží) pro osoby registrované jako plátce DPH- EU. KDE NÁS NAJDETE 205/50R17 93T ZIMNI PNEU VZOR WINTER 3A - TARGUM Specifikace Rozměr 205/50R17 Sezóna ZIMNI Typ dezénu WINTER 3A Index nosnosti 93 Index rychlosti T-190KMH Záruka 5 LET Číslo homologace 109R 000203 Jakost I Rok výroby 2023 Popis předmětu Zimní celoprotektorované pneumatiky vzor dezénu stejný jako u pneumatiky Michelin Alpin 3. Asymetrický dezén převažuje nad smšrovým zejména pokud jde o charakteristiky boční trakce (boční drift boční přilnavost) a odolnost proti nerovnoměrnému opotřebení a předčasnému opotřebení bočních žeber. U asymetrických pneumatik vnější čelní strana dezénu má tvrdší prvky vzoru, které zlepšují odolnost vůči bočnímu stahování a zajišťuje rovnoměrnější rozložení tlaku na pneumatiku při průjezdu zatáčkami. Co přináší menší opotřebení bezénu samotné pneumatiky. Zevní vzor čelní strany dezénu díky své husté kresbě zajišťuje skvělé odvádění vody, co přináší dobrou přilnavost při provozu, brzdění a během zrychlení. Jsou to pneumatiky I. jakosti, certyfikátem, homologaci E20 108R-000203 a známkou bezpečnosti S touto skutečností poskytujeme na nabízené pneumatiky 5 letou záruku Zboží je zasílané kurírní přepravou službou. Zásiky jsou prováděne jen v pracoví dny. Doričení do 48h *** Váženy zákazníku maš 14 dnů od chvíle obdržení zásilky na vráceni bez uvedení důvodu. Pneumatiky nesmí nést známky použití a musí byt vraceny se všema doručenými doklady. *** Všechny zásilky jsou pojištěné a zabalené takovým způsobem, když je zákazník chce vidět při odběru nemusí je rozbalovat. Zaručujeme vysokou kvalitu našich zásilek proto nekupuješ dle přísloví kočku v pytli. Přidej se k tisícům spokojených zákazníků aukra. *** Vyplnění formuláře ve volbě doručení, ihned po provedeném nákupu usnadní, a tím samým urychlí realizaci objednávky. Během nákupu u naši firmy máte stálou možnost sledování postupu realizace své objednávky. Na email od nás obdržíš číslo své zásilky, diky kterému kdykoliv můžeš zjistit stav své objednávky. !!! SUPER CENA !!! Možnost osobního převzetí v sídle společnosti s možností montáži zakoupených pneumatik na adrese Niekazanice č.p.45 (5km do Úvalna). Ujisti se, že nákupy u nás jsou opravdu bezpečné!!! Galérie předmětu O FIRMĚ NAŠE NABÍDKA RECENZE PŘIDEJ DO OBLÍBENÝCH PRAVIDLA

Nabídka č. 7047076950 Vystaveno 01.03. 11:03 Zobrazení: 2