Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
271) Francouzské archivní víno BORDEAUX CHATEAU HAUT VINTENAC 1997 - Potraviny
271) Francouzské archivní víno BORDEAUX CHATEAU HAUT VINTENAC 1997 - Potraviny
271) Francouzské archivní víno BORDEAUX CHATEAU HAUT VINTENAC 1997 - Potraviny
271) Francouzské archivní víno BORDEAUX CHATEAU HAUT VINTENAC 1997 - Potraviny
271) Francouzské archivní víno BORDEAUX CHATEAU HAUT VINTENAC 1997 - Potraviny
1 z 4

271) Francouzské archivní víno BORDEAUX CHATEAU HAUT VINTENAC 1997

(7037171257)
Žádný příhoz
990 Kč
Ukončeno v pondělí 16. 10. 2023, 18:54:51
Prodáno za nabídnutou cenu
Bezpečné přihazování s Garancí vrácení peněz
Nakupujete od ověřeného prodejce
5 sledovalo
Žádný příhoz
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
Doba dodání (od obdržení platby)
Ročník
Země původu
Druh vína

Vinikající archivní víno BORDEAUX CHATEAU HAUT VINTENAC 1997

Víno pochází přímo z nákupu ve sklepích v Bordeaux kde bylo uskladněno v historickém vinném sklepě v poloze ležmo.

Toto víno se na aukcích vín pohybuje okolo 400-500 liber. S takovou to patinou která dokazuje dokonalé uskladnění i více.

Přeji nádherný zážitek z takového nádherného vína !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nebo si můžete víno dále archivovat.


Pozn. Veškerý stav viz fotografie. Podívejte se i na mé ostatní aukce, kde rozprodávám sbírku numismatiky. Na dobírku a do zahraničí nezasílám, výjimkou je pouze Slovensko a to pouze přes Zásilkovnu.

Prosím kupující s nulovým hodnocením, nejprve odešlete dotaz, jestli příjmu Váš příhoz, v opačném případě automaticky příhoz ruším. Příhazujte jen, pokud jste si jistí, že předmět opravdu chcete zakoupit. Platbu za vydražený předmět očekávám do týdne od skončené aukce. Po této lhůtě žádám o vrácení provize. Předmět znovu vystavím a uděluji negativ. Po vydražení více aukcí najednou, platíte jen jedno poštovné, vždy to nejvyšší. V množství max. 30 ks v jedné zásilce.

Svým příhozem souhlasíte s mými podmínkami aukce.

!!! Obyčejné psaní je vždy na riziko kupujícího !!!  

Pro kupující ze Slovenska, kteří zvolí bezpečnou aukro platbu, zvolte pouze platbu kartou. V opačném případě Aukro platbu neakceptuje.

Vinikající archivní víno BORDEAUX CHATEAU HAUT VINTENAC 1997 Víno pochází přímo z nákupu ve sklepích v Bordeaux kde bylo uskladněno v historickém vinném sklepě v poloze ležmo. Toto víno se na aukcích vín pohybuje okolo 400-500 liber. S takovou to patinou která dokazuje dokonalé uskladnění i více. Přeji nádherný zážitek z takového nádherného vína !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nebo si můžete víno dále archivovat. Pozn. Veškerý stav viz fotografie. Podívejte se i na mé ostatní aukce, kde rozprodávám sbírku numismatiky. Na dobírku a do zahraničí nezasílám, výjimkou je pouze Slovensko a to pouze přes Zásilkovnu. Prosím kupující s nulovým hodnocením, nejprve odešlete dotaz, jestli příjmu Váš příhoz, v opačném případě automaticky příhoz ruším. Příhazujte jen, pokud jste si jistí, že předmět opravdu chcete zakoupit. Platbu za vydražený předmět očekávám do týdne od skončené aukce. Po této lhůtě žádám o vrácení provize.Předmět znovu vystavím a uděluji negativ. Po vydražení více aukcí najednou, platíte jen jedno poštovné, vždy to nejvyšší. V množství max. 30 ks v jedné zásilce. Svým příhozem souhlasíte s mými podmínkami aukce. !!! Obyčejné psaní je vždy na riziko kupujícího !!! Pro kupující ze Slovenska, kteří zvolí bezpečnou aukro platbu, zvolte pouze platbu kartou. V opačném případě Aukro platbu neakceptuje.
Nabídka č. 7037171257Zobrazení: 10