Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
2LP Spirit - Spirit Of '76, 1975 Jako nové!  - LP / Vinylové desky
2LP Spirit - Spirit Of '76, 1975 Jako nové!  - LP / Vinylové desky
1 z 1
Použité

2LP Spirit - Spirit Of '76, 1975 Jako nové!

Skončeno
2 přihazovali
576 Kč
Ukončeno ve čtvrtek 29. 2. 2024, 21:23:00
Vyhráno uživatelem k...s
Doprava a platba
Zásilkovna na výdejní místo Od 82 Kč
Doporučená zásilka 84 Kč
Balík Na poštu 139 Kč
Balík Do ruky 159 Kč
Osobní převzetí
Lipňany
Doba dodání 1-2 dny
Bankovním převodem
Podrobnosti
2LP Spirit - Spirit Of '76, 1975 Jako nové!
Popis předmětu
Informace od prodejce
Doba vzniku
Počet otáček
Stav zboží
delší doba používání, funkční produkt
Kód zboží

2LP Spirit - Spirit Of '76, 1975

   Mercury     6641 323

  EX++++     Jako nové!     Play Fucking Loud!

   Fošny jsou v parádním stavu, skvělej Blues Rock, Folk Rock, Psychedelic Rock, Pop Rock a pouze dvě tři něžné vlásenky. Uff, to je síla. Paráda. Obal je pořádný otevírací tlusťoch, pěkný, na hranách a ploše ošoupaninky, viz foto. Sex, drogy a rock'n'roll! Howgh!

Desky hodnotím vizuálně a korektně. Dotazy? Pište, volejte. Pokud nebudu na houbách, na šachtě, v hospodě pod stolem, tak obratem odpovím.

Elpíčka pereme, ždímáme, vysáváme a sušíme v paprscích jarního slunce s vůní šafránu a levandule!!!!!Při bylinkové, stříbronedělní meditaci nad elpíčky jsme vyslyšeli jejich šepot a vypraná elpíčka nyní  oblékáme do nových košilek Versace a Gucci !!!! :-)

Nyní všechna alba oblékáme do nové kolekce plastových obalů z pravé moravské ropy! Díky originální receptuře, chrání desky proti drážkožerům a deskovrtům!!

Vinyl Forever!

2LP Spirit - Spirit Of '76, 1975 Mercury 6641 323 EX++++ Jako nové! Play Fucking Loud! Fošny jsou v parádním stavu, skvělej Blues Rock, Folk Rock, Psychedelic Rock, Pop Rock a pouze dvě tři něžné vlásenky. Uff, to je síla. Paráda. Obal je pořádný otevírací tlusťoch, pěkný, na hranách a ploše ošoupaninky, viz foto. Sex, drogy a rock'n'roll! Howgh! Desky hodnotím vizuálně a korektně. Dotazy? Pište, volejte. Pokud nebudu na houbách, na šachtě, v hospodě pod stolem, tak obratem odpovím. Elpíčka pereme, ždímáme, vysáváme a sušíme v paprscích jarního slunce s vůní šafránu a levandule!!!!!Při bylinkové, stříbronedělní meditaci nad elpíčky jsme vyslyšeli jejich šepot a vypraná elpíčka nyní oblékáme do nových košilek Versace a Gucci !!!! :-) Nyní všechna alba oblékáme do nové kolekce plastových obalů z pravé moravské ropy! Díky originální receptuře, chrání desky proti drážkožerům a deskovrtům!! Vinyl Forever!

Nabídka č. 7057297842 Vystaveno 22.02. 21:02 Zobrazení: 54