Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
2x Wondoner sklo pro ochranu displeje Honor Magic 4 Lite, 9H - undefined
2x Wondoner sklo pro ochranu displeje Honor Magic 4 Lite, 9H - undefined
2x Wondoner sklo pro ochranu displeje Honor Magic 4 Lite, 9H - undefined
2x Wondoner sklo pro ochranu displeje Honor Magic 4 Lite, 9H - undefined
2x Wondoner sklo pro ochranu displeje Honor Magic 4 Lite, 9H - undefined
1 z 4
Nové

2x Wondoner sklo pro ochranu displeje Honor Magic 4 Lite, 9H

Kup teď
Cena
149 Kč
Bezpečný nákup s Aukro Ochranou kupujících
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží
Doprava a platba
Balíkovna Od 79 Kč
Zásilkovna ČR přes Aukro na výdejní místo Od 85 Kč
Zaslat.cz kurýr na adresu 122 Kč
Osobní převzetí ( Jablonec nad Nisou )
20 Kč
Kartou online
Bankovním převodem
Podrobnosti
2x Wondoner sklo pro ochranu displeje Honor Magic 4 Lite, 9H
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu

[Perfektní tvar pro Honor Magic 4 Lite/X9/X9 5G]Ochranná fólie na displej tvrzeného filmu činí až 99,9 %, což odráží původní jasnost mobilního telefonu a může přinést nejautentičtější barvy. Jas a sytost barev jsou jako vždy.

[Ochrana proti otiskům prstů] Profesionální oleofobní technologie povrchové úpravy činí obrazovku hladkou, účinně zabraňuje ulpívání otisků prstů a jiných skvrn a udržuje obrazovku průsvitnou a čistou.

[Proti pádu, proti zlomení okraj] Použití několika vysokoteplotních posilovacích technologií, ochranná hrana tvrdého ošetření, aby se zmírnila dopad hrany, když je mobilní telefon, může okraj vést při odolnosti proti tlaku vnějšího světa, žádné zlomené okraje, žádné mrtvice. Prodlužte životnost vašeho mobilního telefonu.

[9H odolná proti poškrábání] Po opakovaném zesílení a dostatečné době příležitosti má naše ochranná fólie pro pancéřové sklo lepší materiál než jiné běžné ochranné fólie na sklo, čímž lze zvýšit trvanlivost o 50 %. Vyrobeno technologií zesílení.

[Snadná instalace] Perfektní tvar, žádné vzduchové bubliny, snadné připevnění a beze zbytku odstranitelné.


Stav: nové, v originální krabičce


reg1

Zboží je většinou bez originálního obalu, avšak stále stejně kvalitní a funkční! Neplaťte zbytečně za obal, který se stejně vyhodí! Prodáváme zboží, které bylo vystavené na prodejně jako předváděcí nebo krátkodobě použité. Na výrobky ve stavu nové nebo rozbalené se vztahuje zákonná záruka 2 roky. Na použité zboží je záruka 1 rok. Pokud koupíte do 12h, ještě ten den zasíláme. Pří více kusů zboží jen jedno poštovné! Pokud platíte bankovním převodem, stačí zaslat potvrzení o platbě a můžeme ihned odesílat. Zboží můžete vrátit do 30 dnů bez udání důvodu.

[Perfektní tvar pro Honor Magic 4 Lite/X9/X9 5G]Ochranná fólie na displej tvrzeného filmu činí až 99,9 %, což odráží původní jasnost mobilního telefonu a může přinést nejautentičtější barvy. Jas a sytost barev jsou jako vždy. [Ochrana proti otiskům prstů] Profesionální oleofobní technologie povrchové úpravy činí obrazovku hladkou, účinně zabraňuje ulpívání otisků prstů a jiných skvrn a udržuje obrazovku průsvitnou a čistou. [Proti pádu, proti zlomení okraj] Použití několika vysokoteplotních posilovacích technologií, ochranná hrana tvrdého ošetření, aby se zmírnila dopad hrany, když je mobilní telefon, může okraj vést při odolnosti proti tlaku vnějšího světa, žádné zlomené okraje, žádné mrtvice. Prodlužte životnost vašeho mobilního telefonu. [9H odolná proti poškrábání] Po opakovaném zesílení a dostatečné době příležitosti má naše ochranná fólie pro pancéřové sklo lepší materiál než jiné běžné ochranné fólie na sklo, čímž lze zvýšit trvanlivost o 50 %. Vyrobeno technologií zesílení. [Snadná instalace] Perfektní tvar, žádné vzduchové bubliny, snadné připevnění a beze zbytku odstranitelné. Stav: nové, v originální krabičce reg1 Zboží je většinou bez originálního obalu, avšak stále stejně kvalitní a funkční! Neplaťte zbytečně za obal, který se stejně vyhodí! Prodáváme zboží, které bylo vystavené na prodejně jako předváděcí nebo krátkodobě použité. Na výrobky ve stavu nové nebo rozbalené se vztahuje zákonná záruka 2 roky. Na použité zboží je záruka 1 rok. Pokud koupíte do 12h, ještě ten den zasíláme. Pří více kusů zboží jen jedno poštovné! Pokud platíte bankovním převodem, stačí zaslat potvrzení o platbě a můžeme ihned odesílat. Zboží můžete vrátit do 30 dnů bez udání důvodu.

Nabídka č. 7059455061 Vystaveno 11.07. 15:07 Zobrazení: 4