Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
SKONČENO
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

Podobné nabídky ke skončené nabídce

30 kusů vodních bomb - Zahrada
30 kusů vodních bomb - Zahrada
30 kusů vodních bomb - Zahrada
30 kusů vodních bomb - Zahrada
30 kusů vodních bomb - Zahrada
1 z 4
Rozbaleno

30 kusů vodních bomb

Skončeno
1 přihazoval
1 Kč
Ukončeno v neděli 16. 6. 2024, 10:10:00
Vyhráno uživatelem T...s
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží
Doprava a platba
Balíkovna Od 75 Kč
Zásilkovna ČR přes Aukro na výdejní místo Od 85 Kč
Osobní převzetí
Branná
Doba dodání 4-6 dní
Bankovním převodem
Podrobnosti
30 kusů vodních bomb
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, rozbalený produkt ve 100% stavu
Kód zboží

Toto je lepší volba než vodní balónek – když boj skončí, dá se míč snadno sbírat a čistit a snadno uložit pro budoucí použití – jedná se o velmi ekologickou volbu, což je velmi dobrý nápad.

Vodní hra s dlouhou životností – 30 plyšových míčků, pokud míč absorbuje vodu, jsou připraveny k házení. Házec je pestrý a vyznačuje se třemi barvami zelené, červené a modré. Bitva o vodní míč. Účast na vnitřních a outdoorových míčových hrách je zábava!

Milují je jak děti, tak i dospělí! - Od 4 let – míč na hraní ze super měkkého materiálu je bezpečný pro děti i k házení. Velmi měkké a roztomilé. Jednoduše se vejde do vašich malých rukou. Je jedno, kde to je, děti i dospělí je milují. Trénujte a smát se bez konce!

Dejte svému dítěti rychlý start – perfektní hračka na teplou vodu na léto. Na pláži, v bazénu, ve vodním parku, doma, vodní míč vám přinese spoustu zábavy, když si hrajete se svými přáteli nebo rodinou, vytvoříte hezčí vzpomínky

Toto je lepší volba než vodní balónek – když boj skončí, dá se míč snadno sbírat a čistit a snadno uložit pro budoucí použití – jedná se o velmi ekologickou volbu, což je velmi dobrý nápad. Vodní hra s dlouhou životností – 30 plyšových míčků, pokud míč absorbuje vodu, jsou připraveny k házení. Házec je pestrý a vyznačuje se třemi barvami zelené, červené a modré. Bitva o vodní míč. Účast na vnitřních a outdoorových míčových hrách je zábava! Milují je jak děti, tak i dospělí! - Od 4 let – míč na hraní ze super měkkého materiálu je bezpečný pro děti i k házení. Velmi měkké a roztomilé. Jednoduše se vejde do vašich malých rukou. Je jedno, kde to je, děti i dospělí je milují. Trénujte a smát se bez konce! Dejte svému dítěti rychlý start – perfektní hračka na teplou vodu na léto. Na pláži, v bazénu, ve vodním parku, doma, vodní míč vám přinese spoustu zábavy, když si hrajete se svými přáteli nebo rodinou, vytvoříte hezčí vzpomínky

Nabídka č. 7064461016 Vystaveno 06.06. 10:06 Zobrazení: 17